Skoči na vsebino

Selčyev plac


zamex23

Recommended Posts

  • Odgovori 34
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo po prodaji g27 prejšnji mesec sem kupu Thrustmaster 500rs, shifter th8a in ta teden sem dobil še alcantaro volanski obroč...450€ volan in 160€ shifter in 180€ alcantara...in še poštnina slabe 20€.

Pritiski od zgoraj so bili preveliki zato sem sklenil da objavim svojo kložjo, končno je razkrita popolna podoba največ državne skrivnosti.

No danes sem končno usposobu sim commanderja in buttkicker..največ težav sem imel za Assetto, klasika italjanska, ki sem jo mogu na nov inštalirat, da jo je igra zaznala ko se zažene. Sprobal sem irac

Mislu sem prek basa zvezat na pc, zadeva je na nek način delala, vendar to ni blo to, ker nisem mogu sam vibracij izolirat in potem je zvok basa presegel zvočnike :D ...šou sm tut pogledat za ojačevalec ampak 100€ je bil najcenejši in za ta denar bom raje počakal do maja ko pridejo zopet buttkickerji na zalogo...baje. 

Link to post
pred 49 minutami, Ramok je napisal:

Hi 

Jaz sem tudi naredu kicker iz bas zvocnika,samo sem zrezal membrano da ni dajal basa samo vibritral.Malo poglej yutube.

Dober nasvet, nisem vedel da glih ta membrana ustvarja zvok...drugače pa ko bom nabavil bom še od simcommanderja dal tiste 90$ za tist software, lahk štelaš za gume prestave in vse ostalo. Ampak to naslednji mesec ozirom ko bo na zalogi buttkicker.

 

@MarkoP js mam dva vhoda za zvok na kompu, tak da vzadih mam zvočnike spredih mam ponavadi slušalke in na ta port sm ga vklopu, pol sm rabu realtek managerja da mi je nekak ratal oba kanala hkrati usposobit.
 

Drugače pa zaenkrat alternativa, dam bass do konca na logitechovih zvočnikih in trese celo sobo, ampak to je samo za takrat ko sem sam doma, za sosede nimam usmiljenja.

Link to post

Bom na amazonu naročil shaker pa ojačevalec, zvočno dodatno bom pa že v sloveniji. Glede na to da je zastojn program na voljo je vredn sprobat.

Update: Sem naročil ojačevalec in bass shaker, skupaj 115€, poštnine za 40€....tist  shaker ko si ga ti dal sploh ne morejo pošilat ne vem zakaj ne, od kirekol firme.

Uredil - zamex23
Link to post
2 hours ago, baty said:

Razmisli še o tej poceni varjanti(to mam jaz)

zvočniki,-.--ojačevalec kupil 2(ni adapterja zravn),na  amazonu je okol 25e

še program,(te dni bom probal če dela)

Dela tako da priklopiš ojačevalc na rear izhod od pc

Samo to zveni kot poor's man but-kicker. Po moje rabiš dedicated program, ki razume telemetrijo simulacija, da bi znal pravilno krmilit bass (kot pravi @Matjaž Murn). Ali pač !? Ne vem, sem zelen v temu.

Link to post
Pred 7 urami , MarkoP je napisal:

Samo to zveni kot poor's man but-kicker. Po moje rabiš dedicated program, ki razume telemetrijo simulacija, da bi znal pravilno krmilit bass (kot pravi @Matjaž Murn). Ali pač !? Ne vem, sem zelen v temu.

Če izločimo ceno, je SIMVIBE softwere od Simxperience-a s štirimi do sedem Buttkicker-ji idealna rešitev. SIMVIBE omogoča do sedem različnih funkcij. Več na: http://simxperience.com/en-us/products/simvibe/simvibesoftware.aspx

Link to post

Probal drivevibe in dela odlično:shock:..... (vozil nek prototip na project cars)

Še posebej te fajn zatrese,ko menjaš marče,dol pa gor....zakon

(zaenkrat zelo zadovoljen)

Probam še mal druge avte vozit.(project cars),če morda dobim kakšno nevšečnost pod ritjo[fbi]:D

 

 

 

 

Uredil - baty
Link to post

Je pa kr velika razlika od mojga poor's man but-kickerja:P in pa to zadevo.

Eheheh,par nevšečnosti pa je[fbi](project cars varjanta)

ok.deluje le na principu zvoka in ne kot simvibe,par stvari ne zazna,lepo pa odreže vse nepomenbne zvoke,da  se ne umešavajo.

Trese na obratih motorja,ko menjaš marče,ko voziš po robniku,ko greš na travo-pesek,ko drsiš z avtom,ko greš po tlakovanem delu cestišča,ko ze zaletiš....to je to

Žal pa je zelo odvisno od moči basov,ki pa jih ima vsak avto posebej

 Najbolj se to opazi pri formuli,k bi si človk želel,da te trese ko hudiča,sam žal to samo cvili in zato  ne trese skoraj nič(tako da sem kar pojačal glasnost)tud pri menjavi predstav je vse nekam mirno.

sem pa tud zadovoljen,kako mi trese ročni menjalnik,zares dobr filing,ker non stop vibrira:shock:

PS.ne vem ,če je prav ,da to sem pišem,ker je malo offtopic......:oops:

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...