Skoči na vsebino

GT3 Fun dirka @ Mugello || 10.12.2015


silicijeva dolina

Recommended Posts

  • Odgovori 90
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tomaž Pavšek    Audi Quattro, TFSI, GT3, 16V, dizel

Replay: download Štart dirke:  

Sej drugač nebi, ampak ker so prve stopničke na slo-racing :

Posted Images

 

pred 5 minutami, MarkoP je napisal:

Uf. Dobra. Lahko samo potrdim, da ima Silicij jeklene živce, ne iz silicija :)

 

Hahaha sva se kar fino podila :D Priznam naredil sem tudi napako ali dve ampak se je hvala bogu dobro končalo za tebe :D 

Ja,štart mi je kar dobro uspel,prvi ovinek svetovno,potem pa so neogrete gume hotele malo v pesek,pa ne vem za kaj :D  Naslednjič je potrebno za fun dirke malo več gripa nastaviti,čeprav,ko se gume ogrejejo je prav fino. Je pa mi zelo žal,da je server ponagajal z kick-anjem. V imenu Murna se vsem iskreno opravičujem glede tega.

Marjan čestitam ti za prvo mesto :) 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
25 minutes ago, silicijeva dolina said:

Nič hudega,saj še bodo dirke ;) Kaj pravite fantje,bi še kdaj vozili to GT3 serijo? 

Jaaaaaa.       Nora dirka . V prvem krogu sta me dva ki sta imela kontakt vzela sabo nabirat pesek , za tem pa gasaaaaa . Vsaki krog je bil boljši od prejšnjega , noroo.

Link to post

Hi everyone, sorry I don't speak slovenian. Nice race we had. I'm the race third-placed guy at the finish line and I would like to know if one of you has recorded the race replay. Even better if you could send me the replay file, if you authorize it of course.

The email where you can send it is: federico.strazzullo@outlook.com

Thanks a lot.

Uredil - Strazen
Link to post
Pred eno uro, silicijeva dolina je napisal:

Nič hudega,saj še bodo dirke ;) Kaj pravite fantje,bi še kdaj vozili to GT3 serijo? 

Itak da še. Za server se je pa res treba malo bolj potrudit (si vzet med tednom 8 minut časa[iz], pa preverit, če deluje kot je treba). Avti, proga, pass ni bil kot v napovedniku....

Za kaj pa serverja @Rokovnjac sploh ni pokazalo, je pa tudi neznanka?

Uredil - mancSLO
Link to post

Kurc pa vzet 8 minut časa. Če bi za vsakič, ko postavljam server mogu 5 ljudi prosit, da mi sprobavajo server, naj si ga Kunos zatakne tam, kjer sonce nikol ne posije. Jaz pri sebi nisem nič spreminjal, če pa oni ne znajo normalno zrihtat, da se posodobi, tako kot se mora, jih pa kej kurc gleda. Mam tut kej bolj pametnga za počet, kot vsak tedn reinstall delat. Kurčev KUNOS!

Link to post

 

8 minutes ago, MarkoP said:

Ehm...gost je prav iz tiste dezele bil :)

 

Ja da razložim . Je Član ATS ekipe ki je vozila na SRW . Ker je sprva bilo malo interesa za dirko sem uprašal Benjamina če bi bilo kaj narobe če se nam pridruži kolega ki sicer ni slovenec in aktiven član sloracinga . Ima pa enak hobi in je že večkrat dokazal da je fer voznik .

 

Link to post

Sploh ni panike. Zame dobrodošlo. Sem hotel bolj povedat, da ne bo dal stricu googlu v prevod in bo splabo razumel, kar je Matjaž hotel povedat.

Sem ga smatral kot "wild-card" gosta.

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...