Skoči na vsebino

[preklicano] Silverstone International - 8.11.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 100
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1. Lahko vprašam katere o**** so se v ogrevalnem krogu, ko so šle zaradi neumnosti izven steze, potem vračale skozi kolono?? To bi res rad vedel, ker sem imel omena izklopljena? To je pa VIŠEK! K

Tu ne bomo komplicirali. Vozite dokler je asfalt, potem je pa robnik in trava naprej...

pred 38 minutami, Arne Dopudja je napisal:



Pa na tem tvojmu posnetku si ti kriv, mimgrede.

Čigav posnetek to? Še enkrat. Se bomo vpleteni že zmenl.

Najbolš, da kakšno skup odpeljemo, da se malo gužve navadimo[champ], kot sem že rekel. (mogoče tle not kej pozitivnega opaziš, ko te že na koncertih pa v oštariji vse je..)

Mimo grede. Arne, ti tud lohk prideš

Ps.: ker koncert je bil to [Jaoo]

Ps2: znorim, ko grem ven jest in me vprašajo, če medium grrrrrrrrrrr....[ok]

Link to post

Non stop poslušam da je vedno vse kriv AC. Jaz pa mislim, da je ravno obratno in to resno. Ko sem online in pridejo fantje mojega kova na kup, ni nikoli problemov (sem pa tja se resda pripeti kakšna nesreča, ampak je kriv voznik, ne pa špil). Drugače pa so to v 95% hude dirke. Isto je v ligah kjer sem in še vozim. Ni problemov. Pa nikjer ni niti polovica toliko pravil. Samo folk ve kaj pomeni dirkanje, drugega mi ne pade napamet.

Tukaj pa že vrsto let ena in ista štorija, oz. je vedno slabše. Sem že sam sebe sit, ker se ponavljam kot stara lajna, pa je itak vse džabe.

Aja pa še to: prosim prenehajte s tem konstantnim opravičevanjem eden drugemu. Kar nekaj.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Celoten dirkaški vikend preklican. Zaenkrat je v načrtu, da se dirko ponovi 15.5.2016 - torej bo to zadnja dirka v prvenstvu.

Prijave incidentov, ki smo jih prejeli, bomo sicer pregledali, vendar kakšnih konkretnih kazni sodniška ekipa ne bo izdajala. Uporabili se bodo zgolj kot primeri "slabe prakse".

Kot prva dirka v prvenstvu bo torej dirka na Grobniku, ki bo 29.11.2015. V tem času bomo v dveh vikend termini izvedli testni dirki. Prosim, če se ju udeležite v čimvečjem številu, da lahko naredimo stress test na serverju, poleg tega pa še malo potreniramo vožnjo med drugimi dirkači. 

 

Link to post

Sodniki so pregledali incidente. Ocene in kratke obrazložitve si lahko preberete tukaj.

Kazni zaradi preklica dirke seveda ne bo, vam pa lahko to služi kot primer: kaj bi bilo, če bi bilo.

 

@Apatu pa sodniška ekipa toplo priporoča udeležbo na obeh testnih dirkah in da svojo vožnjo ponovno dvigne na standard, ki ga z njegove strani pričakujemo in smo ga bili v preteklosti že navajeni.

Link to post
On 11/10/2015, 10:15:50, Matjaž Murn je napisal:

Sodniki so pregledali incidente. Ocene in kratke obrazložitve si lahko preberete tukaj.

Kazni zaradi preklica dirke seveda ne bo, vam pa lahko to služi kot primer: kaj bi bilo, če bi bilo.

 

@Apatu pa sodniška ekipa toplo priporoča udeležbo na obeh testnih dirkah in da svojo vožnjo ponovno dvigne na standard, ki ga z njegove strani pričakujemo in smo ga bili v preteklosti že navajeni.

Hvala za povabilo, se bom poskusil udeležiti obeh testnih dirk, tudi zato, da bom tu izklesal vse linije "vračanja" na progo ;) in ne na uradni dirki.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...