Skoči na vsebino

PQ Zandvoort - 30.10.2015 - 1.11.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Čase boste lahko zvečer v živo spremljali na naslovu: LIVE timing. Beleži se neka osnovna statistika. Tisti, ki hočete, da se beleži še več statistike, si lahko namestite še to aplikacijo. Popolnoma o

Ne se preveč obremenjevati s to temperaruro, saj pri teh avtih to itak ne igra take vloge, če sploh kakšno, pa tudi obrabijo se ne hitro, pa če delate kar hočete. Vi samo vozite.

Eko še moj out lap  in en "hiter"  krog z večjim volanskim obročom na G27  

Tale, ptracker, aplikacija beleži lokalno statistiko, kajne ? Torej tam kjer jaz vozim. A obstaja kej takšnega, da bi se povezal na server, ne da bi vozil, in pridobil statistiko dol od ostalih ?

Ne da bi vedel. Dvomim in hkrati upam, da ne. Konec koncev tudi v RL ne moreš kar od vsakega dobit telemetrije oz. je ponavadi to dobro varovana skrivnost.

Link to post

No še zadnji napotki.

Preden greste vozit - preberite pravilnik! Če pravilnika ne boste upoštevali, bodo sledile sankcije!

Ne pozabite:

  • prava imena
  • PitLanePenalty aplikacija
  • upoštevajte druge voznike, saj niste sami na dirkališču
  • Vozite samo danes, samo jutri ali samo v nedeljo. Ne pa v vseh treh terminih.

Še enkrat opozarjam - vozite znotraj omejitev dirkališča. Z novim orodjem bomo lahko še lažje in bolj strogo pregledovali kršitve.

Srečno!

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Hoj. Ali mi lahko poveste, če ima še katera ekipa pit pobarvan in vam ga na serverju tudi tapravega dodeli. Sicer nič takšnega, samo zanima me, kaj imam narobe?

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...