Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

Jst sm tud probov Yugo mod pa mi je tud dobr. Sm hecnu je ko bremzaš. Ko se bremze dotakneš prec blokira spredne gume. Razen če je bla natstavitev taka, ker jih nisem spreminjau.

Jst sm tud za dirko!

pol ti je ratalo uštimat rFactor?

Link to post

OOOO Lukinjo. A si sploh še živ? :mrgreen:

Sem mislu, da se nam boš pridružil v Clio CUP-u, da ne boš sam tapravega vozil.

Katere druge avte misliš? Sej v Clio CUP-u je sam clio icon_joj.gif HEC :mrgreen: Aja, ti si mislu kdaj bo tvoj skin [ok]

Se vidmo. Če ne prej, pa v Logatcu.

Link to post

yo, po dolgem času spet malo za volanom... sem si snel dol ta hud mod - Yugo. Si pa nikoli nisem mislu, da ga bom vozu tudi na računalniku. Res hudo.

Aja, sem probal mal na našem dirkališču - Mobi Krog.

btw, še kakšen mesec ne bo nič z kakšnim dirkanjem - pač ni časa za to. Šola poje. Si mislite- hodim izredno in sedaj teče že 5. teden ko imam šolo 5 dni na teden. Ravno danes sem pisal C#. Za pop..., ne se j... :)

No rezultati - še nisem za staro šaro :) Ko bom lahko malo več zadihal, se pa kaj vidimo skupaj na stezi.

219_10dd01aaf6c731f4deb8c79bc8cec333

Link to post

Kar jest vem o tem je samo to da so me ti tipi ki to delajo kontaktirali če bi jim pomagal naredit to progo. (vsaj mislim da so bli oni)Sn celo šel z delegacijo Clio cupa takrat na Grobnik in poslikal kompletno progo za izdelavo. Ker pa potem nisem imel satelitskih slik oziroma dovolj natančnih načrtov proge sn projekt opustil. kolikor vem pa to ni naš Igy. Lahk pa da se motim

Link to post

Dejte mi pliz povedat kako se nej premaknem iz garaže na online varjanti.Sploh noče niti užgat avta??? Mam pa škoda octavia mod.Na singel player dela normalno ko se pa joinam na en server pa noča ama nč od nč.Iščem po netu kako sploh furaš v online načinu.aja mam piratsko verzijo in nekdo je omenu da se da igrat s to verzijo da ne rabš keya.Use lohka gledam sam noče mi štartat iz boksa????

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...