Skoči na vsebino

Thrustmaster TX


boy36

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

opa bati, si vozila na 500, če si mi sm javi kako se volan proti 500 obnaša, ali mogoče servo oz. je občutek da te srbijo roke, da mal vibrira, ali je čist tih volan , oz tišji od 500, če si imel 500 pomoje občutišrazliko, hvala za info!

Link to post

Imam narocenega. Dobim drug teden. Cakal nanj priblizno 16 dni.Prej sem imel Fanatec csr vendar mi na win 10 ne nalozi firmwar-a. Ce mi lahko kdo pomaga naj mi pise na mail. maks34@msn.com.  Hvala

Anzahl Produktbezeichnung Preis Betrag
 
1 Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition (PS4, PS3, PC)
Ihre Online-Bestellung vom 14.11.2015


(90623539)
476,73 € 476,73 €
 
Warenwert 476,73 €
zzgl. Versandkosten 18,14 €
Mehrwertsteuer 89,24 €
Gesamtsumme 494,87 

 

Link to post

Sm ti mal fouš, za tale nakup...

 

Jaz sem se pa odločil da ga trenutno ne vzamem, sem pa vzel omp pravi volan originl, frex gp nov model menjalnika-sekvenca, pa quick relise mi je Zokid poštimal, zdej pa sm še Zokid skup zmeče, da dela vse in sekvenca pa bo mir...

Link to post
4 hours ago, play said:

opa bati, si vozila na 500, če si mi sm javi kako se volan proti 500 obnaša, ali mogoče servo oz. je občutek da te srbijo roke, da mal vibrira, ali je čist tih volan , oz tišji od 500, če si imel 500 pomoje občutišrazliko, hvala za info!

Volan je bolj odziven, tih ter precizen kot T500. Enostavno naslednik. T300 je pa kopija TX... le da je PS4 namesto Xbox One.

Link to post
17 hours ago, maxxim said:

Play. Ali pase frex na moj sistem in ali je plug and play .ali je potrtebno kaj preurediti. LP Ales

 

Z vsemi japonskimi in evropskimi in poštnino vred dajatvami, mene pride na firmo 160e, ni poceni žal, ampka meni osebno je do danes vseen najboljša sekvenca...

 

Za menjalnik g25 ti še nism javil, ker čakam na Zokida ali popravi g25 ali ne, ker če se ne bo dal, bom prodal po kosih, sm malo počakaj, če se ti mudi,  se ti opravičujem!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...