Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, sam v realnosti majstri odvozjo x2 kilometrov. Razn Kubica, on odvoz tok kot mi, če ma dobr dan.

Po eni strani govorite, kako je preveč "resno" s tem točkovanjem, ekipami itd., po drugi se pa sekirate če bo kdo goljufal in stisnil restart. V zadnjih prvenstvih opažam da (večinoma) novincem hodi

To pomen, da bo serviral le nasprotnik. Igrata na tri dobljene sete..

  • 3 weeks later...

Nekaj dodatnih informacij je na mestu.

1.Potek dirke v "enem dnevu"...a to pomeni,da vse etape zapored brez servisiranja,al vse etape brez možnosti premora?

2.Točkovanje...Vsi trije klasi v skupnem točkovanju?? mi ni jasno kako bi lahko bilo to fer saj je 2010 razred puno hitrejši in potem še posebej točkovanje samo za F2 in 70's  ne pa tudi za 2010.Če že pol ajde generalna razvrstitev pol pa še za vsako klaso posebej,drgač je tle ne vidm logike

 

Link to post

...tudi sam sem se za zgornje postavke spraseval isto kot Lojzze...nekako mi ne gre skupaj.

 

Reseti so onemogočeni tako na eventu kot na posameznih HP-jih. (vseeno prosim da zaradi fair-playa ne uporabljate save&quit opcije.)

 

Pa tale postavka (zdej ko to vemo) je tudi nehvalezna in se je ne da kontrolirati. Jaz posteno povem, da odkar vem zanjo jo na weekly eventu kar izkoristim, ko grem obrat kaksno malino, najvecji faktor pri vsem tem pa je, da vozis dosti manj previdno, ker ves da ta opcija sicer obstaja. Se ne da mogoce nastavit serverja na single HP tako kot je daily event...tam verjetno potem ni opcije save&quit?

 

 

Pa se cisto moj osebni pomislek...nekako zelim ostati anonymous, tako da po internetu ravno nebi rad delil svojih osebnih informacij, ce to ni potrebno. Tukaj za razliko od AC nobenemu ne morem delati stale na progi, tako da upam da ta podatek (ime in priimek) ni obvezen.

 

Drugace pa lepo da se trudite z organizacijo in vse pohvale.

Link to post

Nekaj dodatnih informacij je na mestu.

1.Potek dirke v "enem dnevu"...a to pomeni,da vse etape zapored brez servisiranja,al vse etape brez možnosti premora?

2.Točkovanje...Vsi trije klasi v skupnem točkovanju?? mi ni jasno kako bi lahko bilo to fer saj je 2010 razred puno hitrejši in potem še posebej točkovanje samo za F2 in 70's  ne pa tudi za 2010.Če že pol ajde generalna razvrstitev pol pa še za vsako klaso posebej,drgač je tle ne vidm logike

 

 

1. Veš da dirke trajajo več dni? League sistem pa trenutno ne omogoča simuliranja več dnevnih dirk. Premor je možen med brzinci ( save&quit po rezultatih, tale je dovoljen ), servisi so naključno postavljeni, po dveh, štirih brzincih. Pred štartom, bo tudi objavljen program.

 

2. Sej zato, ker je 2010 hitrejši nima svoje skupine, ker si je ne zasluži. Tako je v reliju, pa ni važno kje. Razen če si Humar in s FWD vse nažgeš. Skoncentriraj se na svojo skupino in mogoče lahko prideš tudi generalno visoko.

 

@Alibuggy Ne vem, sej ne grizemo :) če nočes podatkov trosit po forumu, mi lahko tudi PM pošlješ.

Link to post

Nekaj dodatnih informacij je na mestu.

1.Potek dirke v "enem dnevu"...a to pomeni,da vse etape zapored brez servisiranja,al vse etape brez možnosti premora?

2.Točkovanje...Vsi trije klasi v skupnem točkovanju?? mi ni jasno kako bi lahko bilo to fer saj je 2010 razred puno hitrejši in potem še posebej točkovanje samo za F2 in 70's ne pa tudi za 2010.Če že pol ajde generalna razvrstitev pol pa še za vsako klaso posebej,drgač je tle ne vidm logike

Rally bo odprt 6 dni, bo pa vse v enem eventu. (Ne tako kot prej ko je bilo v dveh delih) Servisi so umes tako kot sm si jih zamislu. Poanta je samo da lahko vse v enem šusu odpelješ al pa pač save and quit kadar hočeš in nadaljuješ naslednji dan al čez vikend al kakorkol. Samo da imaš v 6 dneh spelhano skoz.

Točno zarad tega ker je WRC klasa tok močna, ne rabi posebej. F2 klasa bo v nemčiji kr prtiskala na WRC, na pesku bojo pa 70's bolj izenačeni z F2. Sepravi če si u WRC počasen, ti bojo ostali kradl točke. Nalašč tako narjeno. Plus 15 let nazaj so bli WRC in F2 na isti način. Če se bo izkazal za slabo odločitev bomo za naslednjo sezono spremenil z vašim feedbackom.

More vedet da igra je early access in nima nekih naprednih funkcij. Umetnost je tudi naredit nek smiseln 150km rally iz dveh 10km etap.

Mal morte z rezervo jemat in uporabit domišlijo.

Saj bo prvi rally postan danes al jutr najkasnej, tako da vam bo malce več jasno.

Link to post

 

Saj bo prvi rally postan danes al jutr najkasnej, tako da vam bo malce več jasno.

 

 

a pol ta urnik ne drzi al kaj:

 

  •   6.8. - 11.8.  -- Rallye Monte Carlo
  • 27.8. -   1.9.  -- Rally Acropolis
  • 10.9. - 15.9.  -- ADAC Rallye Deutschland
  • 24.9. - 29.9.  -- Wales Rally GB

 

Drugac pa kar se klas tice razumem zdej mal bolj kaj zelite narest, samo bo mal smesn, ce bo od 15ih ki bojo aktivno vozil prventstvo 1 wozil 2010 eden 70" ostali pa F2 ;)

 

Pa se neki me zanima glede ekip...v ekipi vozita oba isto klaso (recimo F2) a ima lahko en Ibizo drug pa Pegija?

Link to post

Urnik drži, to so tisti 6 dnevni okvirji. Dans bo samo tema odprta.

Bo mal smešn če nas bo mal, zato pa hočem da nas je več.

Isti avto.

Drugače ne rabiš pravega imena in priimka Buggy. Lahko si tut Željko Kranjc, to je zgozlj zato da bo pri morebitnih reportažah zgledalo bolj resno vse skupi.

Link to post
  • Domc unlocked this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...