Skoči na vsebino

Need for Speed: SHIFT


mAxL

Recommended Posts

EA pač ne zna drugega delat kot ene čudne prečudne nevem-kaje. Ko bi vsaj bila arkada, v stilu Colina 1 ali 2, kjer si lahko tudi z tipkovnico uredu vozu, bi še šlo nekako, ne pa to, oprostite izrazu, sranje, ki ni podobno nobeni stvari. Toliko truda mnogih ljudi in časa ter ogromno denarja vržejo tako dobesedno v smeti. Pa kaj jim je, no?

A je res težko narediti en spodoben špil, ali kaj? Pa saj znajo programirati, če že naredijo tako packarijo, bi z malce več truda (niti ne več denarja) naredili špil kot se gre.

No ja, kaj čmo. Komercialni izdelek pravijo - kdo bo to špilal pa si ne znam predstavlajti...

Link to post
  • Odgovori 104
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Tukej je dnar... v grafiki in imenu... Tega sranja NFS Shi(f)t se bo prodalo 500x več kot pa iger kova: rfactor (2), gtr2, evo, nkpro, lfs,... ker teh spilov se je treba resno prijet... NFS pa sam naložis pa GASAAAA :)

Link to post

Nej mi edn pove kako v tem špilu naštimat FF. imam G25 Win 7 in zadnje drajverje za visto(za sedmico jih itak ni). Problem pa je ta da mi FF v igri dela ravno obratno kot bi mogu. Pri Pro race al kar že je tisto sn imel funkcijo invert FF tukaj v tej igri pa tega ne zasledim. V rfactorju mi FF dela normalno brez da bi kaj popravljal. A kdo ve kako to poštimat?

Link to post
Nej mi edn pove kako v tem špilu naštimat FF. imam G25 Win 7 in zadnje drajverje za visto(za sedmico jih itak ni). Problem pa je ta da mi FF v igri dela ravno obratno kot bi mogu. Pri Pro race al kar že je tisto sn imel funkcijo invert FF tukaj v tej igri pa tega ne zasledim. V rfactorju mi FF dela normalno brez da bi kaj popravljal. A kdo ve kako to poštimat?

Greš pod options pa si naštelaš ker volan uporablaš in to naj bi pol delal brez dodatnih nastavitev, usej pr men je.

Link to post

ma po moje ni kriv engine....

preprosto igre za konzole so eno za pc so drugo...

kar je delano za konzolo očitno se na pcju ne da igrat!!

in ne samo racing igre... se bojim da tudi letošnji pes2010 nebo nobena izjema...

NA ŽALOST!

in jaz sem mislu da je AI pri LFS butasta...tam so geniji napram tem od Shifta [Jel2]icon_joj.gif

Upajmo da bo Rfactor 2 grafično primerljiv s shiftom :shock:

Link to post

No FF mi je kar sam od sebe začel v igri delat normalno. Vzrok: pojma nimam kaj je blo narobe ker nisn nič spreminjal. Edino kompjuter sn še enkrat na novo zalavfal pa dela. Kar se pa igre tiče, mi je pa še kar uredu za vozit, edino avto gre preveč po tračnicah kljub temu, da imam komplet vso pomoč izklopljeno.

Link to post

Kolikor sem jaz špilal lahk povem sam to da so eni modeli avtov preprosto nevozni. Naprimer že sam na začetku ko izbiraš sm si kupu 2 Audija in oba nadgradil. Prvi S4 se pelje lepo, medtem ko z drugim TT nisn mogu odpeljat kroga ne da bi me neslo iz proge. Pa se šteje, da naj bi imel boljšo lego na cesti pa sam 30 hp več kot S4.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...