Skoči na vsebino

3. Imola - 7.6.2015


Recommended Posts

Meni je zalagalo, ni mi jasno zakaj ker do sedaj je zmeraj delal ok.

 

Drgač pa dejte malo pazit, kako se vključite nazaj na stezo! Isto je se mi je zgodilo na Grobniku, da je nekdo po crashu takoj lezel na progo, danes se pač nisem mogel izogniti nesreči!

 

EDIT: A je slučajno kdo opazil, če so mi nonstop utripale zavorne luči?

Uredil - Gantar
Link to post
  • Odgovori 90
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://www.youtube.com/watch?v=JKnT2jobsAE

Q: Naredil čez teden pol urce treninga, da sem se malo spomnil linij, tako da sem naredil soliden čas za P8 P1: Dober štart, lepo borbe v prvem ovinku potem pa malo prehitevanja in kruzanja na 5 mest

Noro, glede na to, da je bila Imola na mojem črnem seznamu, kjer mi je šlo vedno vse narobe, sem pričakoval kup smole in bitke za zadnja mesta.   Da bi se lahko tako odvilo, je kazalo po kvalifikaci

Q: Odpeljal precej konzervativen krog, ker nisem odpeljal praktično nič treninga (razen uro in pol pred Q). Proti koncu sem bil zelo začuden, ker sem bil na 1. mestu, na koncu je uspelo le Alenu, da me je za malo prehitel.

 

R1: Kar soliden start, Alenu sem se skoraj ob bok postavil, vendar sem raje prej zaviral in ga pustil naprej, da ne bi bilo kakšnih kolobocij. Nato sem prve tri-štiri kroge vozil kot kakšna blond kitajka. Komaj sem zadrževal za sabo Roškarja in Eršteta. Nato sem dobil 2s prednosti, ker sem vse tako zadrževal, da so se zadaj stepli zame :D Ko sem imel malo prednosti, sem preklopil in začel nizat lepe kroge. Z Alenom sva si izmenjevala najhitrejše kroge in odločen sem bil, da osvojim točke za najhitrejši krog. Žal sem preveč pritiskal in naredil napako v prvi šikani - posledično me je zavrtelo in padel sem na peto mesto takoj za Selčana. To je bilo 2. kroga pred koncem. Nato sem naslednji krog Selčana prehitel in v zadnjem krogu naredil identično napako v prvi šikani in padel na 6. mesto. Precej razočaran, ker sem imel kar dober pace za P2...

 

R2: Startal iz P14 - padel eno mesto, pridobil eno mesto in se tako nekaj krogov vozil na 14. mestu. Nato je bil nek crash-fest spredaj kateremu sva se z Rožičem lepo izognila. V Acque Mineralli sem zaradi izogibanja fasal CUT in s tem prehitel tudi Alena, vendar sem ga takoj spustil naprej. Dolgo časa nisem prišel mimo njega in Eršteta, onadva pa tudi nista bila dovolj agresivna in koga prehitela, saj sta imela zelo dober pace... Tako sem imel občutek, da me preveč zadržujeta in sem poskušal priti mimo. V Variante Alta sva šla enkrat celo vštric, kar je pravi mali podvig. Na koncu se je nekako izšlo in prilezel do P6, kar ni tako slab rezultat.

 

Glede na količino treninga sem kar zadovoljen. Seveda bi moral na vsaki dirki prišteti eno mesto, če bi prišel še Bonča. Malo razočaran zaradi R1, ampak tako pač je.

 

Žal verjetno na naslednjih dveh dirkah manjkam, tako da je zame prvenstvo praktično zaključeno kar se tiče rezultatov.

Link to post

Tale vikend je najbolje pozabit!

Sliki sta dovolj zgovorni:

R2:

vzrok: 1.jpg

 

posledica: 2.jpg

 

Pol pa se še minuto mučim, komaj pridem iz peska in ugotovim, da imam zadnje kolo obrnjeno [Jel2]

 

No comment!

Link to post

treba bo Kunosu pisat, da naj pustijo, da se kvalifikacije zaključijo takrat, ko zaključiš krog, ne pa ko se izteče čas... Mater vola, ne pa da mi pol dva ovinka pred ciljem ubije hiter krog.  [opa]

Link to post

Q več vozil po pesku kot po stezi, končal na zadnjem delu deseterice. 

 

R1 se lepo izogibal vsem težavam okoli mene, nekaj lepega dirkanja/prehitevanja in končno P2. 

 

R2 Štartal predazdnji, nato lepe borbe predvsem z Kodermanom in pa še Gantarjem (se mi zdi), prilezel na P4, kar je kar uredu glede na štartno mesto,.. kak krog več pa bi padu še Kurent! :P

 

Fajn race vikend brez treninga. 

Link to post

Q: Sem se disconnectal, da nekaj uštimam pred kvalifikacijami. Pridem nazaj in grem na progo, da sprobam... Videl sm, da kvalifikacije že potekajo, šele ko sem šel nazaj boxe po tem, ko sem že začel krog. :D

 

R1: Bolj ali manj katastrofa, velik incidentov. Oprosti Darjo za tisto v T1 še enkrat, sem čist zasral.  Na koncu 9 se mi zdi.

R2: Bo treba napisat pravilo za team orders :D Marjan me lepo spusti  naprej in potem zadržuje celo četo zadaj... Meni je všeč :D

Dokaj hitro pridem do prvega mesta, potem pa samo še cruisam, z občasnim hitrim krogom za točke.

 

Glede na malo priprave in mojih 15 fps na štartu in 20-25, ko ni gužve sem zadovoljen.

Uredil - terga
Link to post

Zame pa, še posebej druga, je bila pa to pomoje najslabša dirka v moji zgodovini online nastopanja. Na začetku sem se še boril z Apatom za 2. mesto, potem pa naredil napako (dregnil sem ga v rit, ker ni dobro pospešil pred startno ciljno ravnico - njemu ni bilo nič) in padel precej mest po tej ravnici, ker nisem imel hitrosti. Potem pa je šlo samo navzdol, pomoje zaradi jeze in padca koncentracije. Res žalostna  vožnja. Se mi še ni zgodilo, da bi pomislil stisnit esc pred koncem, ampak sem se premagal in strumno pripeljal do zadnjega mesta :)

Link to post

Igor, mislim, da se morem tebi opravičit za R2.

 

Z Kurentom sva zapela in me je nekako čudno obrnilo, ko sem šel iz steze. Nehote sem pol z nosom pokukal nazaj na stezo in mislim, da počil vate. No pol sem šel počasi na progo, saj sem pol ciljne ravnine vozil po pesku in lepo gledal kako drugi drvijo mimo.

Link to post

Čestitke podiumu na obeh dirkah in še posebej Rožiču, ki si je praktično zagortovil vožno z BWM-jem.

Upam, da ne dobim kakšne kazni, ker sem bil z obvestilom o odsotnosti malce prepozen, ampak se nisem spomnil prej, se opravičujem.

Link to post

Tale vikend je najbolje pozabit!

Sliki sta dovolj zgovorni:

R2:

vzrok: 1.jpg

 

posledica: 2.jpg

 

Pol pa se še minuto mučim, komaj pridem iz peska in ugotovim, da imam zadnje kolo obrnjeno [Jel2]

 

No comment!

 

Kunos bi pa ja lahko že dodal vsaj izginjanje takih avtomobilov in ne kr premikanje po fieldu ... facepalm.

Link to post

Q=7  Sem si rekel, grem na sigurno in sem bil kar presenečen nad uvrstitvijo. Se pozna, da smo na Manthey serverju imeli Qual. nastavljen na 5 min [ok] .

 

R1= P11, R2= P10 .

Nekaj točk je, za kak P5-8 pa je še vedno preveč napak. Ko se branim, se mi uspe upirat kak ovinek dlje kot pred meseci in tu je nekaj upanja [smoke] 

Spomnim se dobrih borb s Kurentom, Glavačem, Fabijanom in še kom morda. Tokrat na obeh dirkah nisem nikogar zrinil (sam sebe enkrat in en pospešek od zadaj sem dobil, ki pa ni bil tragičen)

Hvala za pohvale. Upam da bodo deževale tudi, ko bom pred vami  [jezik12] . Glede napredovanja pa menim, da dobro napreduje član Skywalker ekipe Tomaž [ok] . 

:offtopic: : Šef mi ni danes ni odobril dopusta, zato incidentov in belih črt nimam časa pregledovat in prijavljati...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...