Skoči na vsebino

Logitech G29/G920


Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej pa bo!

Pravkkar domov prinesel G920, mimovrste 199€, yeah. Jutri bo pa bollj kilav dan v službi, ker bom imel podočnjake do kolen.

Sem imel na testu G29, medtem ko je moj Fanatec počival. Omojbog, ni šans da se ga še kdaj dotaknem. Ropotarnca od Logitecha. Prva stvar, ko ga dam iz škatle, je WOW, saj kar lepo izgleda. Namest

Posted Images

Pokaži statistiko,da govoriš o odstotkih. Vsak,ki bo kupoval volan in bo nameraval plačati več kot 300€ bo pogledal primerjavo,morda pri kolegu sprobal,prebral na raznoraznih forumih mnenja,pogledal kakšen prispevek na You Tube in se še le potem odločil za nakup. Vsak forum,primerjalni prispevek v video obliki,ki ga najdeš na spletu,ki se ukvarja z testi volanov, dirkaškimi simulacijami ne govori ravno v prid Logitech-a in temu njihovemu izdelku,ki so ga lansirali na trg. Jaz ti to lahko dokažem,ti pa o tvojem 1% zelo težko.

Torej nekdo,ki bo odštel nad 300€ za nov volan se sigurno bo(ali pa se že) ukvarja z sim racingom in sigurno ne bo z takšnim volanom igral samo FS.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Ja,imel je tudi ceno 330€,koliko pa stane ta G29? 409€ volan in stopalke + H menjalnik 60€ pa prideš na 469€ (vir: Logitech). Ja,1x bo tudi temu volanu padla cena in,če bo ta padla na 330€ bo še vedno predrag. Se strinjaš? Krivi pa so kupci,ki bodo (že dajejo) tako velike denarje za volan,ki ni skoraj nič drugačen(pustimo zunanjost,ki je preveč plastična,...) od predhodnika (no programsko opremo ima samo boljšo).

Raje nabaviš T300 Ferrari GTE in menjaš stopalke za tiste,ki imajo še sklopko(T3PA) in si na 390€. Ok za njihov H menjalnik bi odštel več denarja ampak je tudi kvaliteta boljša. No tudi te kombinacije podpirajo PS4 in še bolje tudi PS3 in seveda  PC.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

No, ne boš ravno ti govoril drugim kaj bodo kupili - vsak bo sam odločal, kaj bo vzel za svoj denar. Nekateri so pač privrženci Logitecha in bodo kupili to. Nisem rekel da je 1%, govoril sem o odstotku (to ne pomeni nujno 1). 

Ko si že pri dokazovanju, bi prosil za dokaz, da bo vsak pogledal primerjave, ko bo dal 300€ za volan. Pa ne drugega, ampak si se sam zapičil v besedo in začel z dokazi.

A si mogoče probal G29? Bi rad slišal tvojo primerjavo, kako slab je napram G27. Me mika nakup, ko bo moj G25 odpovedal. Ker ne verjamem ravno vsakemu Youtube kanalu in blogerju.

Link to post

Nisem rekel,da je slab,ampak da je dražji in da ne nudi nič več kot ima G27. Ne da ne nudi nič več,še manj nudi,saj moraš H menjalnik dokupiti.

Ja,volan sem sprobal in je enak kot G27. Sprobal sem ga pri kolegu in vse kar se mi je dopadlo je bila programska oprema,ki nudi več kot pa ta,ki jo ima G27,saj si lahko res vsak "knof" posebej konfiguriraš,brez,da bi zraven rodil.

Res,tega volana se ne splača kupiti,ker za manj denarja dobiš več(G27) in to je moj nasvet za vse,ki še nimajo volana in ga nameravajo v kratkem kupiti. Če pa bi radi igrali na PS4 konzoli pa si raje omislite TH volane,ker boste vsaj uživali v tišini in boljših povratnih sunkih.

 

Link to post

Kolega ki je alien v AC mi je rekel da ima G25 boljši odziv od G27 :) Pa tud napram T500RS pravi da prej začuti oversteer itd. Je pa res da je bolj grob, T500 je pač butter-smooth.

 

Bomo v kratkem upgrade-ali na G27 k se je tok pocenil ;) 

 

G29 pa IMO brezveze dajat 100€ več. Raje si nabavim kake boljše pedalke za ta denar(ali pa za par gajb piva [iz]).

 

 

Link to post

Torej je napaka Logitecha že svetovno znana,če že na IR o tem govorijo,da se ga ne splača kupiti.

LOL

Opisni testi so že prej pokazali, da sta identična. Na IR, oziroma David Tucker z njegovim WheelCheck orodjem je pa to izmeril in podkrepil s podatki.

Se malo pa se bom lotil boost predelave G27 :)

Link to post

Ja,imel je tudi ceno 330€,koliko pa stane ta G29? 409€ volan in stopalke + H menjalnik 60€ pa prideš na 469€ (vir: Logitech). Ja,1x bo tudi temu volanu padla cena in,če bo ta padla na 330€ bo še vedno predrag. Se strinjaš? Krivi pa so kupci,ki bodo (že dajejo) tako velike denarje za volan,ki ni skoraj nič drugačen(pustimo zunanjost,ki je preveč plastična,...) od predhodnika (no programsko opremo ima samo boljšo).

Raje nabaviš T300 Ferrari GTE in menjaš stopalke za tiste,ki imajo še sklopko(T3PA) in si na 390€. Ok za njihov H menjalnik bi odštel več denarja ampak je tudi kvaliteta boljša. No tudi te kombinacije podpirajo PS4 in še bolje tudi PS3 in seveda  PC.

Tukaj sem pa ga lepo mimo pihnil [Jel2] G29 stane 400$ kar je 345€ pa neki drobiž, T300 Ferrari GTE stane 300 funtov kar znese 408€ . Se res opravičujem in čudno,da ni noben drug opazil :D  Ampak to ne spremeni mojega mnenja o G29 ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...