Skoči na vsebino

Logitech G29/G920


Recommended Posts

  • Odgovori 127
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdej pa bo!

Pravkkar domov prinesel G920, mimovrste 199€, yeah. Jutri bo pa bollj kilav dan v službi, ker bom imel podočnjake do kolen.

Sem imel na testu G29, medtem ko je moj Fanatec počival. Omojbog, ni šans da se ga še kdaj dotaknem. Ropotarnca od Logitecha. Prva stvar, ko ga dam iz škatle, je WOW, saj kar lepo izgleda. Namest

Posted Images

Tudi Fantec je nekak OK, če je v pravih rokah, da veš kaj imaš, da delaš pametne updajte,da mal volan mirkaš, pucaš, vse se nekak da, sej Fanatec ni imel neke hude okvare,(da bi ne vem , umiral motorčki, se reči lomile) sm vseen jaz se bolj nagibam k temu, da naj Fantaec le tisti kupi, kateri je res odpalen na volane, kdor pa rad le vozi, mal popuca, tak sem tudi sam, je pa glih TH odličen volan!

Link to post

Ja to pa je dobra stvar..da kupiš izdelek in moreš pazit kako ga boš updejta..da paziš na volan to že, ampak ne bi smel bit to ovira da lahk normalno uživaš v vožnji

Link to post

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno voso za ta izdelek.

 

[Joj]  Sorry, sem mal zamešal...Sem misli, da si ti napisal, da so precej po servisih, pa zdej vidm, da je bil Marjan...se opravičujem! :oops:

Link to post

T500/300 so precej po servisih, tako da nebi dal roko v mlačno vodo za ta izdelek.

Ne preveč na pamet. Do zdaj sem razdrl samo enga th-ja in se to se je na koncu izkazalo da je bil delno snet konektor motorja, da  pa o drugih znamkah sploh ne govorim.

Link to post
  • 2 weeks later...

Me zanima res kakšna je notranjost, če bo cena okrog 190 dolarjev. Sicer pa VirtualR spet nekaj omenja PC podporo. 

G29 Driving Force is the definitive sim racing hardware for the latest PlayStation 4, PlayStation 3 and PC titles.

 

Izgled je meni osebno dokaj okej, sicer res ne zgleda ravno hudo dirkaško, mi je pa všeč, da je dosti tipk.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...