Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

  • 2 weeks later...

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol ;)

 

Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na istem...ampak res popolnoma istem mestu obrnu na cesti, s tem da sem v zadnji se cilj stango poslatu, najhuje pa je, da sem vedu kje je zadni harpin in si reku ...pocas, Ali, pocas...stanga bo...ewo ti je*** mater, pa sem jo fasal v haubo...koncentracija ze padla :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Gladko se mi je j. Usa drevesa polomu.

 

 

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol ;)

 

Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na istem...ampak res popolnoma istem mestu obrnu na cesti, s tem da sem v zadnji se cilj stango poslatu, najhuje pa je, da sem vedu kje je zadni harpin in si reku ...pocas, Ali, pocas...stanga bo...ewo ti je*** mater, pa sem jo fasal v haubo...koncentracija ze padla :)

 

Če se komu nasmejim,ko berem komentarje se vama  [it]

Link to post

 

Če se komu nasmejim,ko berem komentarje se vama  [it]

 

a ni to bistvo virtualnega sveta, da se za(je)bavas in sproscas? Ni tukaj prostora za kreg in slabo voljo...no tako naj bi vsaj bilo, dokler ta virtualni svet ne prednjaci pred RL ali pa spotencira dolocene globoke komlpekse v nas, da se pokazejo v najslabsi luci....custva so seweda izvzeta ;)

Link to post

ti bom po pravic powedu, da sploh ni bilo tezko, ker sem se za Master championship s kucevim minijem, ki ga nisem znal ponastavt, glih na tej prvi progi iz lige jebal in ucil woznje. Pol pa se mal treninga z Lancio pred ligo, pa ti pride ze proga v misicni spomin...ta dolg Forest sem pa itaq napake delal.

 

ewo posteno...ce bi sel tko kot do sedaj na blef in z neupgadanim awtom, bi pomoje nabral gob in malin, da bi si lahko Fanatec stopalke kupil, ko bi na trznci prodal nabrano robo :oops:

 

Bravo vsem, ki vstrajajo v ligi in so zvesti svojim dolznostim, ter so odpeljali po najboljsih moceh...od enih pa nic...a ne benji :twisted:

 

ce zelite odnesti najboljse od te igre in kako se res vozi rallly...mene je fasciniral igralec Porkhammer...ima na YT posnetke voznje...se da marsikaj naucit...pa se manjka svetlobna leta, da pridem na ta nivo, ce sploh kdaj....ampak to je car te igre, vedno nova spoznanja in izboljsave!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Če ti po pravici povem čakam na posodobitev FFB,ampak to ni tisti pravi izgovor,ki sem se ga na pamet naučil. Pravi je,da imam med tednom malo časa,domov pridem bolj kot ne zmatran in mi včasih sploh ni,da bi se še po kakšni grabni fural,ker imam itak reflekse za ta rally kot "crknjen" konj. Sicer pa,grem sedaj malo odfurat,da vidim,če so še one gobe tam doli pri drevesih :D 

Link to post

pol lahko pa piknik se ufuramo na cilju...se dobimo pa zapecemo gobice pa tiste veverice postrgamo s hladilnikov... pa na zar direktivo :twisted:

 

Pa kaksen piwo iz gepeka za obtezitew ponucamo...woooohooo

Link to post

Sem odpeljal in opravil dolžnost do lige ;) Sicer nisem nikjer videl ne malin,ne gob in tudi nobena veverica ni na hladilniku. Sem pa preslišal co-pilota in prehitro speljal in dobil pribitek k času. Vse preizkušnje sem odpeljal skoraj preveč previdno,ker si nisem želel predčasnega odstopa ali pa preveč poškodovati avto,ker nimam rad,da mehaniki preveč garajo za ta denar. No z rezultatom sem nekako zadovoljen (trenutno 5.čas). Se pa veselim novega FFB in novih prog. Zdaj šparam,da si nabavim Lancia delta HF Integrale ali pa morda kar Impreza (se še odločam,ker sta mi oba avta ful dobra). Toliko z moje strani. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...