Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

Opa...Fehim! spet si raztural Grcijo..cestitke...pa sem reku zdej pa niti nisem nekih napak delal razen defektnega sodcka, to bo pa ja slo cez...ewo ga majstore se spet prikaze!

 

Lepo in respect!

Link to post

Bravo!

 

Zgleda, da bo treba popravit setup ter seveda tudi stil vožnje - premalo agresivno grem v ovinek, ker se bojim, da bom na notranji strani naletel na kakšen kamen ali luknjo. Poleg tega jaz sploh nisem do 6. brzine nikol prišel :D Pa v hairpinih vidim, da ti lepo zadnji konec malo odnese, ko pohodiš gas, meni je pa sam understeeralo... Bi mogoče delil svoj setup? :)

Link to post

jaz sem imel na Integralki za Grcijo dve na dol za menjalnik (basic) in eno dol (rear) za bremzo..ostalo nisem prckal, ker sem jo premalo vozil, da bi vedel tocno kaj je OK.

Link to post

Murn za hairpine moreš sam ročno skos držat dokler nimaš avta poravnanga s smerjo.

Qrac palac, jst sam kupngo not pa pipnem ročno čene se sukam ko bk. že tko kdaj preveč.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...