Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

Čaki, da Gantar odpelje do konca :D 

 

Jst sm pa par stotink za AliBuggyjem. Zadnji stage čist zjeban avto, mi je že na začetku reku, če je engine OK. Pa skos je bil zvok, k bi mel TC vklopljen :D Nikamor ni šlo. S tem, da sem kao 6s za najboljšim odpelal stage, kar se mi zdi kar dobr, glede na to, da sem se že takoj v unem hairpinu za tunelom zapletu v drevo in fasal kazen...

Link to post

Ko že omenjaš da nikamor ni šlo, al se sam men zdi al vsi avti pred blokado enkrat nehajo vlečt? Lancia ima samo digi display samo impreza pa eskort sploh ne prideta do tazadne lučke. Kot dab vozu frgazar avto brez blokade.

Link to post

sreckoti....v Stage 5 sem imel kar nekaj prednosti (5s) in v zadnji stegae 6 sem vse prevec na easy vzel in takoj gumo pocil v prvi tretjini...se dobr da sem se sploh do cilja prvleku po feltnah...se zdej mi cingla v usesih :)

 

sola za drugic...ni kej, drugac pa cestitke Darjan87 za prvo mesto

Link to post

Js sm se proti koncu proge u enmu hairpinu na sneg gor zataknu pa sm najprej dol probu prit pa zgubu pomoje 5 sekund pa pol valda 13 sekund dodatno ker sm mogu resetat avto.. seveda govorim u zadnem stagu 

Link to post

Jaz sem pa tut dvakrat Kurente poslušu. (Vozil po feltni)....He. .ampak sem prigaral v cilj... Čestitke darjan

Ti bom dal jaz Kurente... [opa]  ;)

 

Jaz sem tut na zadnji HP takoj po štatru gumo prebil in se pol komaj do cilja po feltni privlekel. Zgubil sem pa skoraj minuto.

 

Ni ravno RBR tale Dirt rally, so pa kr fajn borbe! [ok]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...