Skoči na vsebino

FUN Liga [14.5. - 17.6.]


Domc

Recommended Posts

  • Odgovori 178
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na slo-racing ligi je postavljena nova sezona. Kdor se še ni prijavil: slo-racing league (klik na join league)   Ker stran še ne podpira več dnevnih dirk, bosta v enem vikendu izpeljani dve dirki.

hehe Arne, si vsaj do cilja prisel pa za zimo imas ze kurjavo prstimano...vsaj neki pol   Jaz sem tudi ze odvozu, pa se ne morem nacuditi svojemu idiotizmu. Na obeh dolgih HP (Forest) sem se na ist

Prvo kot prvo zelo lepo je videti mAxL-a na forumu    Drugo kot drugo komaj čakam,na FFB popravek in že bo bolje za vozit. Bom pa danes probal priti v cilj v enem kosu. Se pozna,da sem bolj vsekan na

Mah... meni meče error 41 in se mi prov neda eno in isto progo vozit in upat, da igra nebo šla v maloro.

 a to ti je kar naenkrat zacel delat al v cem je tezava. Sploh not vec ne prides...ker jaz sem dobil error 41 ko sem testno na Win10 dal eno masino. Reinstaliraj DirectX pa tisto kar imas v redistributable folderju Visual C++ pa .Net ce se ne motim

Link to post

Mah... meni meče error 41 in se mi prov neda eno in isto progo vozit in upat, da igra nebo šla v maloro.

 

Kaj spremljaš kaj uraden forum? Malo si to preberi,morda boš našel rešitev http://forums.codemasters.com/discussion/6270/patch-v-03-3#latest

http://forums.codemasters.com/discussion/5917/dirt-rally-steam-error-code-41#latest

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

 

Mah... meni meče error 41 in se mi prov neda eno in isto progo vozit in upat, da igra nebo šla v maloro.

 a to ti je kar naenkrat zacel delat al v cem je tezava. Sploh not vec ne prides...ker jaz sem dobil error 41 ko sem testno na Win10 dal eno masino. Reinstaliraj DirectX pa tisto kar imas v redistributable folderju Visual C++ pa .Net ce se ne motim

 

 

Na koncu proge (po rezultatih), ko kliknem enter za naprej vrže error. Čas se shrani na racenet, v igri moram pa kr še enkrat odpeljat .... ko bi vsaj na naslednjo progo dal -.-

Link to post

 

Na koncu proge (po rezultatih), ko kliknem enter za naprej vrže error. Čas se shrani na racenet, v igri moram pa kr še enkrat odpeljat .... ko bi vsaj na naslednjo progo dal -.-

 

A to ti tudi na Daily eventu dela pa na Championshipu ali samo v Slo-Racing ligi?

Mogoce pa zato ker si kreiral ligo al pa ce si kaksno isto progo odvozil tisti dan. Probaj jutri, pa probaj se namesto entra z volanom kliknit naprej. Ne vem kaj je ...boz ze pogruntal nic bati, drugace pa skoda, da se ti je to zgodilo na sredi lige :(

Link to post

mal sm zamudu.....drugič se upišem

Sej lahko vseen voziš sam pike iz prvega lega si zamudu.

Jaz sem se vpisu sam nevem kje pol zagnati event^_^

Če si v ligi potem imaš v igri v main meniju leagues desno od kariere, potem pa tamnot izbereš našo. Tut men se je vtrgal k nism meu blage in sm iskal ko bedak.

Link to post
mal sm zamudu.....drugič se upišem Sej lahko vseen voziš sam pike iz prvega lega si zamudu.Jaz sem se vpisu sam nevem kje pol zagnati event^_^ Če si v ligi potem imaš v igri v main meniju leagues desno od kariere, potem pa tamnot izbereš našo. Tut men se je vtrgal k nism meu blage in sm iskal ko bedak.
Pridem v ligo našo vašo sam pol nevem kako se joint
Link to post

V prvem postu na link, te vrže na racenet stran od naše lige, se moraš loginat na racenet (s steamom najlažje), je nekje en mali gumbek join league v zornji polovic ekrana na sredin,p bi te moglo joinat, edin če mora gantar potrdit in to bi mogl bit to. Potem pa kot sm napisal v prejšnjem postu.

Link to post
mal sm zamudu.....drugič se upišem Sej lahko vseen voziš sam pike iz prvega lega si zamudu.Jaz sem se vpisu sam nevem kje pol zagnati event^_^ Če si v ligi potem imaš v igri v main meniju leagues desno od kariere, potem pa tamnot izbereš našo. Tut men se je vtrgal k nism meu blage in sm iskal ko bedak.
Pridem v ligo našo vašo sam pol nevem kako se joint
No končno......:P
Link to post

No super,da nism sam jst tok nor na te avte čeprav res užitek....čeprav me moja mal čuden gleda....he..he...bolj star bolj nor :twisted:

 

 

nisi sam ne...tudi na Dirt 3, ki je v primerjavi z D:R sala mala imam kar nekaj 35-40 let starih kolegov, ki z veseljem odvozimo par dirk ter popijemo kaksno piwo. Moja pa pravi, da je boljse da ob petkih zvecer zulim volan za racunalnikom, kot pa da ga grem okol srat [Jel2]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...