Skoči na vsebino

DiRT Rally - Splošna debata


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 647
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...a ves un feeling, ko ga picis in vse klapa, potem pa sredi velikega skoka na Finskem ugotovis, da te prevec ven nese...ti pa nimas vec kej narest Po skoku direk v maline, ki so ze olesenele .

Vztrajam :) Po 3 odfuranih prvenstvih v carrer mode mi gre vedno boljše, zdej že skoraj zares dirkam...:) Sem že poskusil tud ene par daily eventov (sprva precej neuspešno, saj sem šel brez

Nekaj sm brskal po netu glede Dirt rallya in našel info, da so vse proge tudi resnične Glede na današnjo tehnologijo in dostopnost podatkov (lidar posnetki terena) je to sicer logično in neprimer

Posted Images

... verjetno ste opazili tudi primerjanje telemetrije na dirtgame web page-u. Zanimivo in frustrirajoce, ko pogledas Porkhammerja kako je vozil in njegovo tehniko left foot brakinga :o
Ne vem ce je bilo to vkljuceno tudi prej, ampak kot sem vceraj raziskoval po ocitnih novitetah je dodana tudi lepa sekcija video tutorijalov glede rally voznje, principi, tehnike in good praktice, skoda ker ni vklucen se kaksen driving school ;)

Drugace pa od novih avtov sem vceraj probal zgolj R5 turbo (default setup) pa je posvoje kar zanimiv s svojim understeerom in vrtenjem v prazno iz ovinka v (pre)nizki prestavi.

RX avtov ne vozim, na ostalih (R4) pa neke razlike po patchu nisem opazil, sem pa opazil malo cuden replay in sicer dost je vse zablurano, sploh kamera iz boka. Ne vem ce je bilo tudi prej tako, mi je pa vceraj pritegnilo pozornost.

Pa se nekaj negativnega...baje Oculus vec ne dela z novim SDK 1.3 :(

 

Link to post

Včer je pršu špil na ps4 konzolo, meni osebno mal težko, včer sem se skor 2h matral za nastavitvami volana,1h mal po meniju,  ne rečem 4x4x avti noro dobri, fizika mi je ok, ostalo pa nims navajan, ne vem niti rečt al je nor špil al mi bo kaj čudno, grdo rečeno ker sem se matral že skor 3h, mislim da bo tole prvi najbolj res brutalen rally na ps4 ps3 konzoli, no vsaj upam,d a bom enakega mnenja danes konc dneva.

Link to post

kaj si pa naredil, ker jaz sem ravno vceraj probal in nativ podpore ni vec. Zagon DR iz steama med tem ko imam Oculus Home 1.3 prizgan rezultira tocno nic, ker pred tem z 0.8 runtime-om in pred DR patchom je stvar cisto perfektno delovala na tak nacin. Prosim za postopek, ker si eden izmed redkih ki jim to deluje

 

http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/0/385429254947983143/#p4

 

 

Link to post

jp.meni tud ne dela vr.....za se zjokat hehe.

Ne,res.

Najboljši filing imam prav z dirtom,mogoče zato ker mi volan pošilja "TRESLJAJE"in se prav uživim :shock:ta walles pa finland so totalna uživancija,ko greš napolno[dance]pa ena z Nemčije je tud doooobra:D

 

 

Uredil - baty
Link to post

caki mal, kaj se zdej ven vleces...v Dirt rally temi, pri tem ko komentiramo novi patch in vkljucene spremembe, sem omenil da z SDK 1.3 OR ne deluje vec, kot negativno posledico novega patcha. Od kje hudica si ti potegnu, da jaz govorim o tem, da Oculus (mimgrede specificno dk2 sploh omenjal nisem) z SDK 1.3 generalno nebi delal?!? Tvoji zakljucki so mal mim al si pa hotu se kaj druzga povedat... se strinjas?

Mislim pa, da nam je vsem jasno, da morajo to VR kodo v DR azurirat, da bo spet deloval...trenutno z novim patchom in SDK 1.3 pac ne dela. Bojda dela z 0.8 pescici folka ostalim pa kresa. Mimogrede, CM napoveduje nek major upgrade kar se tice VR (morda bojo vkljucili se VIVE podporo) zato baje to (se) ni bilo v trenutnem patchu.

P.S: pCars se pa dejansko z 1.3 pelje dosti bolje kot se je na 0.8 vsaj meni na GTX 780 kjer sem probaval. Za vikend pa sprobam se na R9 290. Kakorkoli marsikdo je zelo nasrsen zaradi trenurnega manjka podpore 1.3 v DR, ker se je dejansko dalo zelo dobro vozit z OR in obcutki kot je rekel baty so res hudi....bo treba se mal pocakat :)

 

Link to post
  • 1 month later...

Hvala Arne :) Liga je narejena: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/47983/trc 

Vozi se Monte Carlo in Nemčija, uporablja se 80s RWD in Gropu B (RWD), brez restartou, brez svojih avtou in brez career engineerjev tako da imajo vsi ne glede na level enake moznosti. Service je vsakih 3 ali 4 stage, nasplosno je format rallyja podoben WRC-ju. Monte zacne jutri ob 12:00 in konca naslednji teden ob isti uri in potem je se Nemcija en teden kasneje od 26.4. ob 12:00 do 2.5. 12:00 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...