Skoči na vsebino

Srečanje članov 2015


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Malo slabša slika, ker je slikano v delavnici. in so  še bili v delovni fazi        

Sam da nav bonči spet gokart skakov ke pa sm heheh

Menu hrane

1. mešano na žaru (12-15€)

2. golaž (8€)

3. dostava pice (odvisno od ponudnika, ki ga bomo izbrali)

 

Karting

1. samo ena dirka [7,5€]

2. dve dirki za vsakega voznika (S prvo dirko se kvalificiraš za finale. 2 dirki po deset voznikov. Najboljših 5 s prvih dveh dirk je v TOP "splitu" in se borijo za skupna mesta 1-10, slabših 5 s prvih dveh dirk pa se bori za mesta 11-20) [7,5€ + 12€ = 19,5€]

3. tri dirke za vsakega voznika (isto kot opcija 2., s tem da imamo prej še eno vožnjo za kvalifikacije/trening) [7,5€ + 2x12€ = 31,5€]

 

Prosim vse, da mi nujno danes do 15h na ZS napišete za katero opcijo ste se odločili.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Če niste opazili na srečanju, sem bil malo živčen. In ko sem živčen, pozabljam stvari.

 

Najprej bi se še enkrat zahvalil vsem sponzorjem GT3 prvenstva:

  • CFCE oz. Tomaž Selčan je prispeval nekaj iger, ki smo jih podelili najboljšim
  • GTSR oz. Danjel Tomšič ter Davorin Zorko, ki sta poskrbela, da smo najboljšim lahko podelili vrhunske pokale

Danes sicer ni bilo nobenega predstavnika ekipe Humar Racing, vendar bi se vseeno želel zahvaliti Aleksu Humarju in Florjanu Rusu - še osebej pa Juretu Zupanu, ki je poskrbel, da smo lahko organizirali nagradni natečaj Pobarvaj in se zapelji.

 

Aleks je bil še posebej radodaren in z veseljem povem, da sem pozabil še eno stvar: vožnjo z dirkalnim Cliom R3T ne dobi samo zmagovalec Tilen Horvat, temveč tudi Miha Fabijan in Luka Peklaj.

 

 

Hvala tudi vsem, ki ste se udeležili današnjega srečanja. Upam, da ga bomo v bodoče ponovili v čim večjem številu.

 

 

P.S.: Rezultate današnjih voženj naložim v kratkem.

Link to post

Ja super je bilo, upam da se večkrat dobimo, ne enkrat na 3 leta  [ok] Uuu super, hehe, komaj čakam na vožnjo :D

Čestitke vsem tudi za današnje vožnje :) Lepo vas je bilo spoznat. Naložim v kratkem še par fotk :)

Link to post

Super je blo  [smoke] Hvala Murnu in ostalim za organizacijo , vreme je zdržalo , navozili in najedli smo se tko da z moje strani vse pohvale ;)

Na začetku sem še okleval če bi sploh vozil ker sem bolan ampak potem sem se le opogumil in na koncu sploh nisem vedel da sem kej bolan ko so me tako roke bolele  [Joj]

Bo za jutrišjo dirko treba malo fbb zmanjšat :P

Link to post

Bilo je kratko in sladko.Lepo je bilo videt nove člane in staro gardo. Upam da se bomo bolj pogosto videvali in rekli kakšno na temo dirkanja v živo.

Glede na to da sem diy človek (pokali so bili moja zamisel in izvedba), apeliram na vse ki so kakorkoli vpeti v real life dirkanje oz. poznajo kakšne ekipe, da malo shranjujete kakšne porabljene dele avtov, go-kartov (bati, ojnice.......... v glavne vse kar bi radi videli na pokalih), da bom lahko naredil še bolj odkačene in odbite pokale, za naslednja prvenstva.

Glede organizacije samo RESPECT, itak pa so vsa naša srečanja odbita, ena skoraj preveč  [jezik12]

Link to post

Bilo je kratko in sladko.Lepo je bilo videt nove člane in staro gardo. Upam da se bomo bolj pogosto videvali in rekli kakšno na temo dirkanja v živo.

Glede na to da sem diy človek (pokali so bili moja zamisel in izvedba), apeliram na vse ki so kakorkoli vpeti v real life dirkanje oz. poznajo kakšne ekipe, da malo shranjujete kakšne porabljene dele avtov, go-kartov (bati, ojnice.......... v glavne vse kar bi radi videli na pokalih), da bom lahko naredil še bolj odkačene in odbite pokale, za naslednja prvenstva.

Glede organizacije samo RESPECT, itak pa so vsa naša srečanja odbita, ena skoraj preveč [jezik12]

5 brzinsk menjalnik od Nive mam. :D Tud motor. In zice. Lahko tud končnike. :D

Link to post

Hvala za organizacijo in vse ostalo, sponzorje, izdelovalca pokalov.

Sicer jaz v nobeni kategoriji nisem bil na podiumu. Morda po št. pirov, pa še tle me je Matjaž lovil na koncu k strela  [opa] .

A ja. Moker sem bil pa sigurno najbolj, ker me je dež do doma opral do kosti. (vsaj enkrat so v zvezi z mano kosti omenjene hehe) [champ] .

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...