Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 482
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes dobil vikend vožnjo z BMW 118d xDrive (M Sport), na žalost sem omejen s 500km :/ ( od tega jih bo samo 160 do doma in nazaj v salon). Avto je praktično nov (3500 km ob prevzemu). Moram reči da m

Heh, kaj pa če bi sodniki pred kaznovanjem povprašali udeležence kako in kaj? Js sploh nism vedu, da me je Eršte prijavil. Kazen je itak nerelevantna (ni pa ravno fer), ker nisem nič na zgubi, ni pa o

Rabim, ker je polno nejevernih Tomažev na stezi, ki mi probleme delajo brez helicorse!  

Posted Images

Edina pravična rešitev bi bile pred kvalifikacije za vse prijavljene. Najhitrejših 24 se uvrsti na dirko.

 

Za ostale dirke pa bi v primeru preveč prijav naredili sistem najhitrejših 10 v prvenstvu + pred kvalifikacije.

 

Trenutna rešitev je problematična že za to ker ne veš ali boš čez pol ure lahko vozil dirko ali ne.
Tako bi že par dni v naprej vedel da nisi uvrščen in si vzameš ta čas za druge stvari. [ok]  

Link to post

Zamislite se malo koliko več dela prinese to organizatorjem.

 

Presek vsega je RSR. Enostavno (lažje za organizatorje v primerjavi z dodatniki kvalifikacijami) in pravično (melje tisti, ki je boljši in ne tisti, ki prej pride). A ni to vse kar hočemo ?

 

Edini kontra argument temu je dejansko, kar je Matjaž povedal in sicer, da bo število udeležencev že na naslednji dirki manjše. Razen tega ne vidim slabosti. Po drugi strani se pa zadeva sistemsko in pravično reši za v bodoče.

Uredil - MarkoP
Link to post

Js naprimer ne vozim z RSRjem in ne treniram za dirke, razen na tisti dan mogoče. Pa to še ne pomeni da bom na kvalifikacijah tisti dan naredu slabši čas od večine ljudi. In kot rečeno, upad tekmovalcev bo kmalu veliko potem ko hitro izgubijo voljo po prvi dirki, razen če bo to čudežna sezona.

Link to post

Js sm ga skusal kontaktirat na ZS, pa je mel zafilan kaslc. Lahk. pride v Lambda racing, no problem :)

Hey!

Sem spucal nabiralnik. Če me sprejmete v ekipo bi bilo super. Žal pa prve dirke ne bom vozil, ker imam čez dan turnir in ne bom uspel prit do doma pravočasno.

Link to post

Mi je všeč, da ste spremenili sistem točkovanja, sam mogoče, je mal prevelik razpon točk.

 

Ko boš malo bolj podrobno pogledal, ugotoviš, da ni nič kaj veliko drugačen kot zdajšnji 25-18-15,... V bistvu je za prva tri mesta ravno dvakratnik teh točk. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...