Skoči na vsebino

BMW M235i Racing @ Grobnik || 26.3.2015 [AC]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 59
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Takole smo se imeli                  

Hud čas, probam jutri podret

Mogoče je mel laferrarija bonča

Mitja, za takšne dirke bi bilo priporočljivo, da pobrišeš tiste kovinske drogove za robniki :) V borbi, gre eden malo več čez robnik in BAAAM, sploh uni ubijajo tam v hitri kombinaciji na zadnji strani proge. Sam sem tako nabasal in uničil motor. 

 

Ko sem prišel v bokse, mi je pa vse skupaj freeznilo, tako da drek. Drugič boljše. 

 

haha, kok smeha...  [owje]   nisi privi, ki jih je nabasal.

 

No resno, tisti morajo biti tam, pač si moreš zapomniti da so. Dajo pa nek čar progi. O tem smo že dosti predebatirali in recimo 10% je bila za da se umaknejo, vseh ostalih 90% pa da ostanejo. Tako da bodo ostali.

 

---

 

Meni je vse delovalo super, ja net ne ravno za prehvalit, ampak to vemo že vsi.

 

Miha, govoriš tam v 1. ovinku? Kaj je bilo, jaz nisem čutič čisto nič resno, nobenega dotika. Se mi je zdelo, kot da te je obrnilo. Če je bila moa napaka se oproščam.

Link to post

Sem pogledal posnetek, sem šel čez robnik pa me je zagrabu in vrglo čez, potemcpa zasukalo in sem mislim da še tebe malo ruknil.

Tisti kovinski drogovi... ne vem, v resnici jih ni in ne vidim smisla da so v igri. Preveč štale bo če to en nabaše v prvem krogu in ga vrže nazaj na stezo pred druge.

Link to post

Sem pogledal posnetek, sem šel čez robnik pa me je zagrabu in vrglo čez, potemcpa zasukalo in sem mislim da še tebe malo ruknil.

Tisti kovinski drogovi... ne vem, v resnici jih ni in ne vidim smisla da so v igri. Preveč štale bo če to en nabaše v prvem krogu in ga vrže nazaj na stezo pred druge.

Če to misliš tiste zakrivljene ,jih ni več,pa še ti so bili plastični ,neka cev ,če se prav spomnim. :)

Link to post

Huh. Kaj ima ta proga več konfiguracij mogoče in jaz vozim ta daljšo :) ?

 

T1 mi dela, kar hude težave. Kot bi bila luknja pred njim. Posledično totalno destabilizira avto in to se mi pol vleče skozi T2 in T3.

 

A tudi vam avto tako skače oz. je nemiren ? Tudi pred T4 je zgleda luknja in če nabašem vanjo je linija v T4 čisto mimo pol.

 

Drugače pa fantastično narejena proga. Čestitke

Pred prvim ovinkom je dejansko ,poseden del proge,ki zelo destabilizira avto, če ovinek ne uzameš pravilno.Izkusil v real,parkiral na pesku :)))

Link to post

Glede rdečih polkrogov, ki štrlijo ven v dveh ovinkih.

Bili so v uporabi do par let nazaj (na Google Street View-ju so še), če se prav spomnim, potem so jih odstranili. Jaz osebno bi jih obdržal, ker dajo progi nek poseben čar. Tega se ne vidi nikjer.

Prej so bili razmetani, tako kot v resnici (ker so jih zadevali), sam pa sem jih dal v malce lepi položaj.

Kot sem rekel, zadevo smo dodobra predebatirali na ac forumu, in je bilo cca 90% ljudi da obstanejo tam.

Link to post

Mitja, jaz sem za to da se jih odstrani. Na teh mestih kjer so, mislim da ne bo ravno problemov s sekanjem, če pa jih v prvem krogu v borbi nekdo zadane bo pa štala in ima lahko 10 ljudi uničeno dirko. 

Link to post

Glede rdečih polkrogov, ki štrlijo ven v dveh ovinkih.

Bili so v uporabi do par let nazaj (na Google Street View-ju so še), če se prav spomnim, potem so jih odstranili. Jaz osebno bi jih obdržal, ker dajo progi nek poseben čar. Tega se ne vidi nikjer.

Pa poiskušaj definirat kot premikajoči objekt,ker dejansko so bili iz neke plastike ali cevi ne vem točno.

Link to post

Jaz sem zato, da se naredijo prevozne, saj so lahko, samo ne da so zacementirani v tla :)  Sicer pri hotlapanju ni težav, pa tudi med dirko ne. Ko si pa v žaru borbe, pa pogrizeš robnik, je pa naslednja stvar samo še vse rdeče po ekranu. Pa, ja odbije te nazaj na stezo in ni ravno prijazno do souporabnikov :) 

 

JE pa izdelek tvoj, če je večina zato, da ostanejo, naj. SAm sem si jih dodobra zapomnil... [wall]

Link to post

 

Glede rdečih polkrogov, ki štrlijo ven v dveh ovinkih.

Bili so v uporabi do par let nazaj (na Google Street View-ju so še), če se prav spomnim, potem so jih odstranili. Jaz osebno bi jih obdržal, ker dajo progi nek poseben čar. Tega se ne vidi nikjer.

Pa poiskušaj definirat kot premikajoči objekt,ker dejansko so bili iz neke plastike ali cevi ne vem točno.

 

 

Se, da samo je en sam sestavljen iz full polyjev, tako da bi to znal biti problem (AC ne podpira toliko teh vrst objektov), drugače sem o tem že sam razmišljal. Objektm, ki se premika (ga je možno premakniti) je sedaj na Grobniku samo bela škata, kjer piše PITS.

Mogoče bi jih lahko naredil samo vidne, pa brez vpliva, ampak potem je itak džabe da so tam. Ali so in so funkcionalni, ali jih

pa sploh ni.

 

Debata o tem tukaj naprej....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...