Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 5.4.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 81
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na dirko na žalost prišel popolnoma nepripravljen. Tri tedne sem bil odsoten in se v petek zvečer vrnil v SLO. Po 38 urah letov sem bil čisto izmučen in zjetlaggan. V soboto sem bil potem cel dan pri

Še zadnja testiranja pred velikim finalom. Napestost ze zvišuje , dirkalniki so ogreti, odpravljajo se tehnične težave ki so nas pestile v preteklih dirkah. Vsem želim čim boljše borbe brez nesreč in

Ehh, ne da se mi vozit brez zvoka ostalih voznikov. Zgledalo je, kot da se vozim sam.

Sry Roškar, sem imel malo poškodovan bolid pa se ni ustavilo do cajta.

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: nikakor nisem mogel sestavit dobrega kroga zato  tudi P16

R: dober štart in se takoj prerinem tja na P11,(mislim da sem se nekoga v prvem ovinku malo dotaknil-sorry kar naenkrat ste se ustavili in nisem mogel tako hitro cuknit v desno) prilezen na P8, nato se pred mano dva zapleteta ga vrže v ograjo in nazaj na stezo direkt pred mano , jaz pa pune v njega in posledica totalno razbit sprednji del. nekaj sem še vstrajal ampak sem videl da je avto preveč uničen za kaj resnega tako da zavil v bokse in šel rajši mlatit šunko  [jezik12]

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: Nisem se niti trudil, ker ne bi bil dosti višje kot sem bil.

 

Dirka: Štart bolj povprečen, potem malo umikanja v prvem ovinku, in še enkrat malo kasneje :)  Dirka do 29 kroga teče odlično. Potem me zavrti v ograjo in od tam samo še drsanje po ovinkih do cilja. Čestitke prvim trem na dirki, kot tudi prvim trem v prvenstvu. 

 

Pohvalil bi organizatorja, ki se je res potrudil, da se je to prvenstvo izpeljalo, z mojega vidika brez težav. Pač na zadeve tehnične narave ne more vplivati organizator.

 

Upam, da bo še kakšno prvenstvo.

Link to post
Deli na drugih straneh

tole danes je blo kot na public sreverjih, 2x v sem bil kickan od ozadi s spinom v travo, gume sesute, jaz pa z 120L in brez boksov. Dirka čist uničena, na koncu sem se komaj privlekel do cilja

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: Odpeljal odličen krog v predzadnjem poskusu, v zadnjem še par tisočink izboljšal na račun oprijema, ki se je iz kroga v krog boljšal. P2.

R: Odločil sem se za taktiko brez postanka in hard gume. Štart OK, zadržim P2 in upam da Bonča čimprej nabere prednost, ker je bil tvoj avto +- 3m po progi. Vedel sem, da vsak krog, ko tiste za mano držin zadej, več šans da mi brez postankov rata obdržat mesto. V 8. krogu(?) Selčan poleti mimo, sorry za bump, je ratal nemiren avto in je cuknilo, no na srečo vse cool. Potem pride še Murn, ki tudi kmalu zleti mimo. Dobro si ga ujel, svaka čast  [ok] in upam da ni blo kje prehudo nastavljanje po progi?  Ampak dobim nazaj P3 in tam ostanem do konca 16.kroga, ko gre Selčan in Bonča v boxe. Bonča tut ostane na P1. No, pričakoval sem, da bo tut Kurent zavil v boxe(cca. 7s za mano), ampak kar ni hotu it :) Glede na to, kako so padali zaostanki Kurenta in Selčana, sem pričakoval oba v napadu konec dirke. Selčan proti koncu prehiti Kurenta, jest pa zadnje 5 krogov trepetam, da ne zmanjka bencina. Takoj za prvim ovinkom, 3 kroge do konca mi zasveti rezerva :D Sm švicu ko prasc :D Sem se še odločaval, a šparat pa se zadovoljit s P4, al grem na polno - in tko je tut blo, na cilj sekundo pred Selčanom s hlapi v rezervoarju, P2, za mene kot  [champ]

 

Klub temu, da sem mel malo bojev, je bla dirka fajn napeta, predvsem zarad različnih taktik. Bi pa bla še ful bel, če bi bil danes na dirki Eržen, ki mi je pred zadnjo dirko dihal za vrat v skupnem seštevku.

 

Glede na stopnjo razvoja AC se iskreno zahvaljujem organizatorjem za odlično izvedbo prvenstva!

Zdej gre pomlad/poletje sem, tko da ne bo tolk cajta za simracing, ma če bo ratalo bom tut na M235i zraven!

 

Čestitke Bonči za P1 in Murnu za P2 v skupnem seštevku!

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...