Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj vozi, kaj čmo vsi začet F1 furat hehe, (sicer F1 je zakon, da me ne bo kdo narobe razumel, sicer jaz resno ne morem vozit le F1 non stop, blagor vam ki lahko..).

Vse sem vas ušećkal hehe, tko da akcija, dejmo nekak naredit eno močno prvenstvo, pa enako treba sponzorski material ponucat, če na ta račun vozi recimo 10 kom več folka, res hvala bogu....jaz ne rabim dva sedeža, nimam tko debelo rit... [it]

Sem pa še vseeno v dilemi glede nagrad iRacinga prventva , zaradi 4 dobrih voznikov, kateri so se res izkazali...

  • Upvote 2
Link to post
  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

vsi glasni na začetku (še pred začetkom prvenstva) pol bo pa vsak tedn zihr 5 tekmovalcev polnih izgovorov zakaj ne bo šlo ta vikend/tekmo...

To je čist res, samo vseeno dokler se ne proba se ne ve, res je težo rečt, da ne bo ljudi, jaz res ne vem kaj bi bilo najbolje, ali se nardi hudo prvenstvo, ko bo nova igra ac ali nek mod za rf2, ali pač btcc ali kr oboje.

Konec koncev se niti ne ve ,kdo bo kupil vse AC špil, pa nato da se vse uredi, se bo prec obrnil en mesec, vse skupaj le naglas razmišljam. Kaj pa če-če seveda, da nardimo, da ne bomo samo brali Slor forum, da bomo tudi igrali, naredimo BTCC prvenstvo ne kompliciramo nič, ne delamo skine, se uredijo pač avti-zvoki, proge itd, nekako naredimo btcc prvenstvo do nekje 1.2.2013, če pride AC špil konec leta ven-december recimo, (ali pa rF2 če bo-ko bo kak hud mod), ga pripravimo za novo prvenstvo, in nato traja do sredine maja ali konec maja.

Ker pa imamo dve prvenstvi, pa nardimo tako da tisti sedež gor dol,da ga ne omenjamo cele dneve, čist mirno podelimo čisti denar+nagrade+bone, za oba tekmovanja.(ala tko, prvih 10 dobi neko količino denarja, tole sem si bolj na hitro zmislil,konec koncev bo več voznikov zadovoljnih)

Malo v razmislek, vem da mal kompliciram, a vseen lah bi kej fural, ne sm čakal.....

Imam občutek, da bi vsi radi fural.

  • Upvote 2
Link to post

1.jpg

3.jpg

2.jpg

Če bi radi probal pack s Fordom mi javite prek sporočila... (zdaj imate spodaj URL)

zokid in play vidva imata polno sporočil, brišta kej... :P

V packu so: Vauxhall Vectra, Vauxhall Insignia, Audi A4, BMW 320si in facelift, Chevrolet Cruze, Chevrolet Lacetti, Ford Focus ST, Honda Civic, Honda Integra, Toyota Corolla, Seat Leon, VW Golf V

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...