Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Matjaž, sredi sezone itak ne bo več 20 ljudi. Razumem, da je dosti dela in da se ti ne da, vseeno pa bi bilo boljše razmisliti kaj se pričakuje sredi sezone in ne samo nabijat število prijav. Kot je PEK napisal... če bi nas bilo vedno 10, niti ne bi bilo tako slabo. Seveda pa bi bilo 20 super :)

Jaz z veseljem pomagam glede organizacije, dokler sem na optiki lahko tudi nudim server in se ukvarjam s kilami pred eventom - s tem so itak izkušnje :)

  • Upvote 1
Link to post

Ciljam na to, da bo zdle ene 20 interesentov, ko se bo prvenstvo odprlo pa kakih 25-30 ljudi (če povabimo še fante iz MVR). Če bo prijavljenih 30 ljudi, jih bo do polovice sezone sigurno vozilo enih 20.

Spet pa ne bi rad preveč folka, da ne bo treba kakšne predkvalifikacije delat ... Tko da mal raztrobte okol, če veste za koga, ki bi bil zainteresiran pa naj se tuki prfočka, da vemo za prbližno številko.

Link to post

Verjetno je smotrno štet še Kralja, pa Kurenta, če ju še niste....

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam! 8)

  • Upvote 2
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...