Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Če bi se vsakemu prilagajali, kam bi pa prišli? Nekomu bo pa potem prepozno. Dirke so že dve leti ob 21. uri in žal bo tako tudi ostalo. Določili smo pa to uro predvsem zato, ker je večini ustrezala.

Sred poletja po dnev bo treba volan vrtet že ob 21.00h , pa itak moreš prej probat, tako da morš bit za pc-jem že ob 20.00h vsaj!A nismo lan pol fural ko se je ura obrnila ob 22.00h, sej vem d ani lahko ja...

Žal mene danes ne bo, če me sm še en x ne bo, bi kr prosil za eno zamenjavo če se da, žal, res ne bom mogu, danes mamo trening, drug vikend dirko,ne bom mogu-žal mi je!

Link to post

Ojej, katastrofa od katastrofe icon_wall.gif

Zelo mi paše to dirkališče, zato so bli tudi cilji visoki. Na kvalifikacijah pa hladen tuš, sej sm mislu, da se bom z svojim časom uvrstil okol 5-7 mesta....no na koncu P10 :|icon_eek.gif

Dirka normalno, dokler nisem zapiral Novaka na desni, spregledal znak na levi za 100m in storpedirav Šosterja :( Sorry, niti ne pisat prijave, ker si bom sam kile nabasav...jao dick jest [wall]

Druga dirka ponovno minila v znamenju nekonkurenčnosti, sej nikakor nisem mogu sledit najboljšim, nato sva si 8. mesto podajala z Stojkotom, ki sem ga na koncu le dobil jast :)

Razočaran...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...