Skoči na vsebino

Race Of Champions [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Naj šefe napiše ali se bo lahko furalo z tcs ali ne?

Sicer jaz dam le tcs in vseen avto lepo odnaša, hitrejši sem za 1s,pa vseeno mi zadni pogon in res zaprti ovinki delajo težave.Se navajam!(Brez tsc Megana ne pridem spod 48.xxx)

Zanimam me še to, 3je avti, vozili bomo vse 3, 1x enga drugič drugega?

Hvala

Link to post

jst mam pa problem [Jaoo]

snoč ko sm si DL micko pa subaruja mi je vse delalo lpo...dns sm pa probu it furat pa mi napiše da ne more odpret enga fajla...a ve kdo kaj naj nrdim?

EDIT: popravu [it]

Link to post

Ja mod z Micko in Subaru je mal čudn, k izginejo MAS fileti - js sem si dljav .rar file in ko mi zateži, preprosto sam prepišem še enkrat mod not (če ima kdo kako drugo rešitev, se priporočam :)).

Avte mislim, da se bo vozlo po vrsti (npr. 1. dirka Megane, 2. dirka Micka, 3. dirka (v primeru izenačenega izzida prvih dveh) formula).

Link to post
Ja mod z Micko in Subaru je mal čudn, k izginejo MAS fileti - js sem si dljav .rar file in ko mi zateži, preprosto sam prepišem še enkrat mod not (če ima kdo kako drugo rešitev, se priporočam :)).

Avte mislim, da se bo vozlo po vrsti (npr. 1. dirka Megane, 2. dirka Micka, 3. dirka (v primeru izenačenega izzida prvih dveh) formula).

če ne dela v igri vklopiš mitsu-subaru series in resetiraš špil [ok]

Link to post

Razpored (14. dirkačev)

Kurent : Fabijan

Marko Novak : Slapar

Šimenc : Glavač

Golja : Kruh

Šoster : Marko Mejak

Makselj : Obid

Mirko Novak : Matej Mejak

- vozi se na 2 dobljeni (1. Megane, 2. Lancer, 3. formula)

- kdaj? vozi se po dogovoru preko MSNja (ko imasta oba čas, tako da lahko jutri že prvi pari)

- TC na low

- 2 kroga

- ostale informacije na MSN (navodila bodo pojasnena na MSNju pred dirko)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...