Skoči na vsebino

Race Of Champions [2009]


mAxL

Recommended Posts

Za donatorje bo SloRacing organiziral Race Of Champions. Tako se bodo lahko donatorji pomerili 1 vs 1, na tako imenovanem superspecialu. Dirkalo se bo na dve dobljeni zmagi, zmagovalec pa se uvrsti naprej (knockout). Tisti tekmovalci, ki se bodo prijavili se bodo razvrstili po datumu/času donacije (ve samo organizator). Za dirkanje potrebujete igro rFactor (V1.255), vse potrebno sledi nižje.

Prijave do nedelje 24:00, prve dirke naslednji teden od torka dalje.

roc2009.jpg

racechampions.jpg

Link to post
  • Odgovori 120
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Se tut js deloma stinjam,... ampak fwd je za vozit vec al manj sam škoda 3.0, pa upam da bi zamenjala megane. :P

Drgač pa hudo tole race of champions komej cakam :)

Link to post

Ja kaj pa maš za poštimat [Joj]

Vržeš dol mod in ga skopiraš v rFactor....kje je tukaj problem?

Namesto PCC 2007 bo Lancer EVO IX

To je končno odločitev, upam da ste prebrali, da se je potrebno prijaviti....v nasprotnem primeru boste lahko gledali samo na Eurosport live :P

Link to post

Ja pizdarija, zdej pa že prou komplicirate.....kaj jst vem kaj pomeni CPP"#34894049 mod!!!

Napiš mi točno kaj to je, ne pa da mi daš link do nečesa pa jst pojma nimam kaj to je. Še posebej k se zdej vmes zmišljujete pa skos neki spreminjate. Zdej mi pa rajš povejte kako se to sranje dol spravi, ker ne bi rad men nasranga rfactorja (in računalnika) s 1000 različnimi modi!!!

A smo na jasnem?!?!! :D

Link to post

tooo maxl, tole na izločanje bo pa zanimivo.icon_thumbsup.gif

Sam... dej pol popravi novico pa tist PCC ven vrž... pa a bo tista formula sploh pršla okrog ovinka, ma dost majhen rajdni krog? Pa da ne bo nasedla na mostu :D

Link to post

Vse stestirano....leti, skače in slajda :lol:

Zdaj so popravljeni vsi linki (so direktno)....brez kakšnih fixov, patchov....samo direktni link je potrebno prenesti in naložiti!

Link to post

Super zadeva bo tale ROC upam da nas bo čimveč.

Sem ga malo stestiral danes pa pri Lanceru ne moreš v nastavitvah nastavit steering lock in je bolj okorn zato pa gre pri imprezi nastavit in se pozna kr boljši cas na krog.

Drugače pa formula nipon leti ko sneta sekira in tudi megane ne zaostaja veliko. Sem pa testiral z samo tc da je on ostalo pa off in se da lepo slajdat v ovinke.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...