Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

Bolj zanimiv vikend, kot sem si predstavljal pred dirko

Q: presenetljivo dobro. Večino kvalifikacij sem neki dorifto, ampak mi je uspelo neki skupi spravt in 5. mesto je blo precej bolše od pričakovanega

R1: dober štart. Dobre borbe dokler se nism zavrtel. Ni mi jasno kaj se je zgodilo, sam rit mi je kr naenkrat zdrsnila na izhodu. Tu sem zgubu eno mesto. Potem se mi je isto zgodilo v enem drugem ovinku, sam da sem tokrat zgubu 3 mesta. Po nekaj trkih med Apat in Šostra sem prišel nazaj na 4., kjer pa nism končal, ker me je Apat ruknu na bremzanju. Dirko končal na 6. mestu.

R2: dober štart, čeprav sem mislu, da bom malo bolj pobegnu Murnu. Ta me je nekaj krogov držal kr lepo, dokler ni prišlo do neke zmede in je za mano pristal Šoster s Kraljem na riti. Po enem krogu me je Šoster na izhodu iz ovinka rukal, dokler se nism zavrtel in zgubil 10 mest. Zatem je blo v ozadnju kr precej pestro...mogoče celo preveč, ker sem trčil s Florjančičem (ej med dirko sem bil siguren, da sem 100% kriv, sam po replayu pa nevem več. Zadel sem te z zadnjim delom avta v tvoj zadnji del..kakorkoli se ti oproščam za manever in me lahko tudi prijaviš :wink:). Zatem sem mel še (uspešno) borbo z Jermanom in na koncu sem prehitel Kurenta.

Vikend je bil zanimiv, čeprav poln napak in neki slabe volje. Upam na uspešno ponovitev Monze :)

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

No Mark, malo pomiri živce. Tudi ti nisi čist na čisto prišel mimo v R1 L1 ;)

Zelo malo bilo treninga, mogoče urca, urca pa pol pred dirko. Practice sm bil čist slab tam okol 11. mesta.

V Q pa dež. Jao mene. Na začetku 2 al 3 sekunde za vsemi. Pol pa mal popravkov setupa in se mi je nekako uspelo privlečt do P8. Za 80kil in staro alfico - super :)

R1: Na startu ostal na P8. Nato zgubil dve mesti, enega pridobil, enega izgubil, in v zadnjem krogu pridobil še enega in končal na P8, kar je pomenilo P1 za R2 :)

R2: Uspel mi je zelo dober štart. Tega sem se šele zavedel, ko sem videl, da je Matej Mejak vštric mene in ne že daleč pred mano :) Prvih nekaj krogov je bilo kar zanimivo. V osmem krogu sem bil še na P2, potem pa sem samo izgubljal mesta enega za drugim. Moram reči, da je Mirko lepo prišel mimo mene, brez kakršnih koli dotikov. Tko da [ok] Je pa Marin malce bolj po komolčarsko se naslonil, da je lahko šel naprej. Pa nič ne de... Sej se mi ne gre za kake točke al pa karkol. Končal na P7

Blo je par zanimivih bojev s Kurentom, Škrabo, Šosterjem, Vedranom, obema Mejakoma. Tko da na splošno kar zadovoljen z dirko, čeprov rezultat ni nič kaj odmeven.

Link to post

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto.

R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal.

R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace za TOP3 potem pa se spet zavrti eden od mejakov jas se mu komaj izognem po desni (slika 2.) in se spet priblizam sredini proge. Medtem pa me ne opazi Vedran in skoči izza mislim da Šošterja, se zaletiva in mene odnese v zid. Potem rikverc nazaj nazaj na stezo in boj iz ozadja. Na srečo je ostalo dovolj časa da sem na koncu (zahvala tudi buriju) prišel do 6. mesta.

Avto se je res odlično obnašal in mel sm dobre pogoje za 16 točk, ampak ne izide se zmer vse tko kot bi želel hehe...

1. start2.jpg

2. whoops.jpg

3. thnx.jpg

4.alfa.jpg

  • Upvote 2
Link to post

No Mark, malo pomiri živce. Tudi ti nisi čist na čisto prišel mimo v R1 L1 ;)

Če neb "zapru" bi pršla oba mim...

ampak... včasih pač ne znamo "spustit"

hude fotke Janko!

Link to post

haha APAT jaz sem te spustil naprej , čeprav za ovinkom ,(poglej turnceler ,skor brez obratov) je pa korist odnesu MATEJ k se je smuknil mimo,sem pa bremze skuru ko sem za tabo vozu , mal heca pa brez zamere :wink:

Q: kr tm neki,še tik pred uradno dirko prej vozu qualy čas 1.36.700,pol pa dež in gre use prki hudiču ( panika ), ker nisem prej nč vozu po dežu ,mal predelal setup in seveda z drugim mestom zadovoljen + .

R1: na štartu zaspal , posledično vozil v koloni, in izgubljal čas,po nekaj mojih napakah vozil celo na 10 mestu, ker tudi ostali niso bili brez napak končal na 4 mestu , mislim.

R2: tudi ta štart mi ni uspel, pol še mal bombanja v prvem ovinku , spet vozu okol 10 mesta, ustrajam in vsake tolk časa vidim kakšnega v travi ali plankah,pozicija se pa vstrajno dviguje , no nakoncu še team mateja dohitim (me je lepo mimo spustu - mojih 20 proti njegovim 80 kg )in končal kot 1 (z gumami , bolj rečeno z platnom , saj je že ornk drčal ,še dobr da disel nima tolk obratov)

Danes sem naredil verjetno več kot 200 krogov (niti enkrat u dežu), tko da se pozna pri končni razvrstitvi saj sem za vsak kamenček vedu kje je na progi (heheheeh) [fbi]

SERVER pa delal brez problemov in slika kot se šika [ok]

Link to post

Hvala Mark.

Pa škoda za tiste zmrznene avtomobile... men se je v Q zgodil da je en pred mano zmrznu za ene 3sec in sm zadel tega duhca in me je odbilo ravno v zadnjem ovinku nekam u steno.

Link to post

Če neb "zapru" bi pršla oba mim...

ampak... včasih pač ne znamo "spustit"

Ja pustil sem ti za (švoh) avtomobil prostora. Ne moreš pa pričakovat, da se ti bom kar na travo umikal, ko boš vidu, da je pa za en odbijač placa.

Link to post

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko.

Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v:

1) točkovanje tovarniških voznikov

2) boje za top 5 v državnem prvenstvu tovarniških voznikov ko tu nimajo nobenga pira zravn skakat

3) zakaj so v obeh točkovanjih (teoretično bi lahko bili potem nagrajeni na 4 klasifikacijah - mislm WTF?!?!?)

vem da se nau letos nč spremenilo, ampak želim si, da se bo direkcija oz organizacija bolje vsedla in pretuhtala napake, ki jih je naredila v (oz. predvsem med) letošnjem prvenstvu kar nekaj.

ps:

če ni motivacije za vožnjo, pa ostani "v garaži"...

smešno in žalostno je, da je potrebno ljudi prosit da pridejo tekmovat v tako kvaliteno (predvsem pa zaprto oz. zaključeno) skupino

medtem ko nekateri drugi čakajo in prosijo da bi se lahko udeležili prvenstva.

tulk o tem.....

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to post

To je kot da bi rekel da Jeram v rallyiju ne sme zmagat v generalcu...kje ti je logika? Pa pošlji še FIA WTCC tole...pa jih praši zakaj majo privatnike (in ja...tudi tam se privatniki borijo za ZELO visoka mesta)!

Mislim da si malo siten od včeraj, tako da se malo pomiri pa kje drugje išči luknje.

Link to post

To je kot da bi rekel da Jeram v Rallyiju ne sme zmagat v generalcu...kje ti je logika?

Mislim da si malo siten od včeraj, tako da se malo pomiri pa kje drugje išči luknje.

Siten sem kadar vem da bom kaj dosegel. Tu (letos) sprememb ne bo, tako da se samo izpovem (zopet).

Lukenj pa ne iščem, ker vem da tu so in da nisem edini, ki jih vidi.

Sem čisto miren :lol:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...