Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Če sem prav razumel, od kil, ki jih imamo odštejemo 20kg in that's it... To pa zarad tega ker špil ne dovoli -20 kg ... right ? Torej meni kaže 10kg kar je u bistvu -10 kg.

Link to post

Q: Postavil zame supr čas in čakal, da ga Apat al pa Glavač prehitita....valda ni blo treba dolgo čakat :D Potem pa ne vem kako, naredil tak cajt, da mi nič ni bilo jasno. Pole.

R1: SEVEDA!!! Crknu jebeni Force Feedback. Valda ne rabm povedat, da brez njega, se ne da nikakor voziti. Nekaj časa se branil pred Apatom (se opravičujem za par trkov, sam res nisem mogel kontrolirati avta) in izgubil prvo mesto. Ko sem že mislil, da mi bo pa mogoče ratalo obdržati 2. mesto, me valda zaska v 180 ovinku, ker mi je tam avto itak čist plesal...občutka pa nobenga. Padel na 4. mesto za Glavača in Kurenta in potem v zadnji šikani direkt v zid...RACE OVER! Force Feedback mi vedno crkne, ko vozim in se zamenja session. Tko da od zdaj naprej bom samo sedel pa gledal volan, ko se bo session menjal.

R2: Štartal iz 15. mesta in se počasi ampak vztrajno prebijal naprej. S pomočjo napak drugih sem uspel priti do 5. mesta spet za Glavača in Kurenta :D Na tej dirki mi je vsaj delal Force Feedback. Krneki v glavnem totalno zafuran vikend. Glavač, da se ne boš jokal za tisto smučanje, ko te ne bo. Evo, jst sm že mel tako dirko. :D

Slikice sledijo...

Link to post

Q: Po nekaj krogov muk, mi je uspelo izenačit PB in prišel sem na 5. mesto, iz katerega me je v zadnjih sekundah izpodrinil noth. Končal torej 6.

R1: Start zelo ponesrečen in takoj padel na P8. Po nekaj ovinkih je šlo še slabše in moral sem se zadovoljiti s P9. S potrpežljivo in precej počasno vožnjo mi je uspelo nekako priti do P5, nato me je malce zje**** in enkrat preveč sem sekal šikano... STOP&GO. Padem nazaj na P9. Tam sem čisto za ritjo prišel Slaparju, ki sem ga uspel tudi takoj prehiteti. Do konca je bilo še nekaj izletov in STOP&GO od drugih in tako mi je uspelo priti na P6

R2: Startal iz tretjega mesta, vendar je Mejak z njegovim BMWjem uspel takoj priti na P4. Po nekaj zapletih s prvima dvema, sem Mejaka uspel po zunanji strani v hairpin prehitet, nato sem se nekaj časa vozil na P3 za Tušarjem. Njega sem nato tudi prehitel vendar malce na grd način. Malenkost sem trčil vanj, a sem nato počakal, da bo šel naprej ... Pa mu je uspelo še na pesek zapeljat in je bil prepočasen ... Od zadaj pa je že prihajal Šoster, zato sem se odpeljal naprej. Tri sekunde zaostanka za P1 niso nič kaj obetale. Po nekaj krogih mi je le uspelo ujeti Slaparja in ga tudi prehiteti nekaj krogov pred koncem. Nato le še mirna vožnja do cilja in skupnih 13 točk ta vikend.

Malce razočaran glede prve dirke, zato pa toliko bolj zadovoljen z drugo.

Link to post

Zelo zelo zadovoljen s tem vikendom. Sem že hotel spustiti dirko, ker sem odpeljal le kakih deset krogov za trening v petek.

Q: zaostal za mojim PB za pol sekunde in 14. mesto.

R1: Nič omembe vrednega, razen nekaj ravsov z Vončino. Zaradi napak in stop&go (?) drugih prišel na 8. mesto in na pole za naslednjo.

R2: Tu sem mislil da me bodo "ta hitri" hitro povozili, zato nisem imel kakih velikih upov za dobro uvrstitev. Odličen štart, uspel zadržat prvo mesto kakšne dve tretjini dirke. Ko sem videl burija, da se kar hitro približuje, sem ga raje spustil naprej (raje drugi, kot v pesku). Pa mi je bilo potem kar malo žal, ko sem videl da lahko držim konstantno razdaljo do cilja. Pa vseeno, super [dance]

Gume sem imel pa že po polovici obeh dirk tako zj.. , da to ni za nikamor :| TDI ali setup? Najbrž oboje :P

Link to post
Q: Njega sem nato tudi prehitel vendar malce na grd način. Malenkost sem trčil vanj, a sem nato počakal, da bo šel naprej ... Pa mu je uspelo še na pesek zapeljat in je bil prepočasen ... Od zadaj pa je že prihajal Šoster, zato sem se odpeljal naprej.

Se strinjam, sam tud da mi je "uspelo" na pesek zapeljat se lohk le teb zahvalm... Sej se zgodi, sam prijava bo pa vseen padla :) Po tem dogodku v R2 zgubu vso koncentracijo, začel napake delat, fasal 2x stop&go in itak padel iz točk.

Kvalifikacije sicer porazne, P18(!) sam nekak sem potem v prvi dirki vseeno uspel - tudi ob pomoči drugih - prilezti na P7, kar niti ni bilo slabo glede na situacijo.

All in all = naslednjič mora biti boljše

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...