Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Bravo bremzy!

Moje je pa šlo nekako takole...

Q: Lani četrto mesto, letos tudi. Sam od odzadej mellow.gif1:21.242

R1: Štart, malo prerivanja in pol padec na p22. Od tam pa par lepih prehitevanj za, mislim da p16. Na koncu sem mislil da bom prehitel še Dinota, pa sem u zadnjih dveh krogih naredil preveč napak. 1:21.469

R2: Uspel mi je lep start, končno sem mislil da tokrat bo pa šlo. In šlo je vse do hairpina, kjer sem probal malo drugačno linijo da bi na izhodu probal koga prehitet, pa je šlo u travo z dvemi kolesi [buzara] Spet p21 in pol spet nekaj prehitevanj, par odstopov in p15. 1:21.474

Link to post

1. letošnja dirka se ni izšla po pričakovanjih. Moram priznat, da sem zelo razočaran nad mojo včerajšno predstavo.icon_buzara.gif Sploh mi ni jasno, kaj sem delal narobe...

Q: Večino časa mi ni uspel odpeljat dobrega kroga, proti koncu pa mi je le uspel, kar je zadoščalo za zelo dobro 5. štartno mesto.

R1: Po povprečnem štartu kjer sem izgubil 1 mesto sem se večino krogov boril z B_U_R_I-jem, ki mu je po nekaj lepih medsebojnih prehitevanjih uspelo zadržati mesto pred menoj. Izmenjala sva tut nekaj barve na bokih avtov ampak mislim, da je blo vse v mejah normale. V zadnjem krogu sem pa naredil še začetniško napako in se v ovinku zapeljal naravnost tako, da uvrstitev med točke je šla po zlu. Končal na 9. mestu.

R2: Štartal bolje in nekaj časa vozil za Mejakom, katerega sem nekajkrat neuspešno poizkusil prehiteti. Pri zadnjem poizkusu v T1 sva se dotaknila in odneslo naju je na travo kjer sva izgubila nekaj mest. (jebemti BMWja icon_jaooo.gificon_buzara.gif). Mejak še nekaj mest več. Sej ne vem a sem bil tukaj kriv jaz ali oba. Si moram še replay ogledat. Mislim, da sem bil za malenjkost bolj zadaj kot Mejak, tudi on pa bi mi lahko pustil malo več prostora. Oba bi izgubila veliko manj.

Kakorkoli, Mejak oprosti za incident. Je bila pa lepa borba.

Po tem mi več kot do P10 ni uspel prilest.icon_wall.gif

So me pa prijetno presenetl nekateri novinci. So prekleto hitri. Vidm, da bo treba še več trenirat.rolleyes.gif

Nestrpno pričakujem naslednjo dirko v Magny Cours-u, ki mi veliko bolj leži kot Curitiba. [ok]

Link to post

Q mi je uspel in sm za par tisočink prehitu Novaka...

R1 slab štart ampak obdržal 1. mesto. Potem Vozil pred Novakom kar nekaj časa, nato me je prehtel proti koncu dirke, ampak je kasneje naredil napako v T1 in sm šel mimo in do cilja. 1. mesto.

R2 spet nič od štarta in huda dirka, voznja na okoli nekje okoli 7 mesta. Hudi boji vseskozi dirko, a na koncu v zadnjem ovinku mi je uspelo v veliki guzvi prit do 3. mesta. Hudi boji z Novakom enkrat sm ga prav grdo zapiral, ampak treba je blo it na nož. Bravo denzy za zmago! icon_champion.gif

Vmes enkrat (ravno ko je odšel šimenc iz igre - morda je to povezano) je bil en velik lag in vsi so stali na cesti pri miru, enega od teh lagov sm zadel v hitrem S in odneslo me je na travo. Če sm pri tem vzel še koga se opravičujem, ampak se mi zdi da sm bil sam na travi hehe... Tko da če lahko drugič počakate do konca dirke predn se disconnectate. ;)

Razocaran pa nad tem kar sm videl vsak krog po ravnini. Lahko speljem boljše zadnji ovinek in prinesem več hitrosti na ravnino 2 metra za Volvom, ampak ko sva na ravnini ne pridobim niti enega metra V ZAVETRJU!!!. Volva preprosto NI MOŽNO prehiteti, razen če naredi napako. To je ena velika neumnost. Verjetno to lahko potdri tud kdo drug ki se je vozil za njim.icon_buzara.gif[buzara][buzara]

All that said... Sezona bo zanimiva kot še nobena, to se je vidlo ze 1. dirkaški vikend! [ok]

Link to post

Slisat je d so ble hude dirke. Na zalost sem se moral zaradi osebnih razlogov, odpovedati vsem nedeljskim dirkam, vsaj do sredine januarja 2010. Res skoda d ne morem dirkat v taki konkurenci:(

Cestitke zmagovalcem in vsem, ki ste koncali dirke ucer!

Zelim vam dobro dirkanje!

Lep pozdrav!

Link to post

Jap... Volvota ne boš prehitu, če ne bo naredu napake al pa če se boš mičken naslanjal na njega (tko kot sem se js na Kurenta, hehe blush.gif) Sicer je pa tut res, da vozjo trije vrhunski dirkači, kar zadev sigurno ne olajša.

@PEK&lag - tudi meni je enkrat nekaj zalagalo ... Kurent je bil pred mano takrat debelo sekundo, ampak je tok zalagalo, da je avto kao obstal na cesti in js sm prpičil v njega in sem celo slišal trk. Naslednjo sekundo je bil Kurent spet sekundo pred mano. Sm mislu, da je to samo men zaštekalo

Link to post
@PEK&lag - tudi meni je enkrat nekaj zalagalo ... Kurent je bil pred mano takrat debelo sekundo, ampak je tok zalagalo, da je avto kao obstal na cesti in js sm prpičil v njega in sem celo slišal trk. Naslednjo sekundo je bil Kurent spet sekundo pred mano. Sm mislu, da je to samo men zaštekalo

Sej res! To se je tut men zgodilo. Tut jaz sem že slišal kako smo se zaletel in vidu delčke avta kako po zraku letijo...naslednji trenutek pa kot, da se ni nič zgodilo. icon_joj.gif lol Ta je bla huda :mrgreen:

Link to post

Dejte si prosm mal replay pogledat pa boste vidli kako sem pripizdil iz zadnjega ovinka direkt v zavetrje enga Leona. Prec ko sem se umaknil iz zavetrja je avto obstal in ni bilo šans da ga prehitim. Tolk o hitrosti Volvota. Po glavni ravnini nisem mogel prehiteti niti enga voznika. Tko da mislim, da so avti dost uravnoteženi. Seveda pa lahko jokate da so Volvoti boljši, če boste lažje spali :)

Link to post

Novak dj prosm še enkrat poglej kako je ko sm jst za tabo v zavetrju in kako je ko si ti za mano. Maš v Race1 2 lepa primera. Pa da ne boš reku da je setup kriv ker hitrejš ni mogu bit naštiman za ravnino. ;)

Pa VSI točno vidimo kako pospešujete s temi avti iz ovinkov. Ne vrjamem da se lih VSI MI motmo (pa ti to lahko potrdi Kralj, Čolak, Jst, Buri, itd,....), vi trije pa seveda ne morte. Dost dobr pospeš tut TDI ampak v primerjavi z Volvom je še vseeno slapši s tem da majo probleme pri drugih aspektih vožnje).

Mogoče bi blo fajn nardit filmčke, če vas res nič ne more prepričat... je ze mal utrujanje s to borbo proti Volvom, ampak ko boš ti enkrat z drugim avtom pred enim z Volvom boš zastopu zakaj se pritožujem(o). ;)

Link to post

hja.. prva dirka je mimo.. nad zadevo sem kratkomalo razočaran.

Q: peljal dokaj solidno a nisem uspel priti delj kot do P3. Žal mi je zmanjkalo časa in v zadnjem krogu ko se je iztekal čas sem v S1 pripeljal do pb, ki bi zrušil tako Novakov in Glavačev čas.. a kaj, ko je bilo pol next session...

R1: startal dokaj dobro in zgubil 1 mesto samo. Šoster je švignil mimo in zasledoval sem ga vse do L3, ker je naredil majhno napako in sem lahko elegantno pripeljal na P3 in ostal tam do konca. na ravnini sem pa opazil da niti podrazno nisem mogel iz zavetrja prehitet TDIja.. dobr se vrtijo mašince :)

R2: startal kar solidno in obdržal P6, prehitel me je samo Novak pri brenzanju v T1, kateremu sem sledil in ga v L2 T1 iz zavetrja prehitel. Vedran ki je vozil spredaj je naredil napako v T3 in Šoster in jaz sva uspela skočit mimo brez težav. Nekje na sredini dirke je v T3 naredil napako tudi Čolak, kar je izkoristil Vončina, jaz pa sem se malo zataknil na bremzanju s Čolakom pred hairpinom (T5) kar me je postavilo postrani, Šoster je na pospeševanju malo budnil avto in me poslal še mejčken na travo a sem uspel obranit pozicijo pred njim in Glavačem. Ne vem točno kater krog je bil ampak bilo je že zadnja tretina dirke, ko sem dobil neeleganten udarec od TDIja (Šoster) ki me je želel prehitet po notranji strani T1, me poslal na travo kar je rezultiralo cut track, suspension damage in še Novak me je prehitel takoj v izhodu iz šikane. Pob, ne se zajebavat, lepo si me zdesetkal in mi čisto porušil koncentracijo. drugič ne bom tako milostljivo gledal...

V naslednjem krogu v T3 sem bil preblizu Novaka in se skoraj zaletel vanj, ker so mi zalockala kolesa zaradi premalega downforca (zaveterje, grrr) in izbral sem travo oz pesek ter pristal na P11 oz P12 ko me je prehitel še Prosen. Do konca so bili še 3 ali 4 krogi in uspel sem se držati Prosena, ki pa je naredil rookie mistake in končal sem na P11.

od dneva sem pričakoval veliko več, in ugotovil da se bom drugo leto kratko malo požvižgal na "2kolesi na cesti" v prvi šikani, in s tem pridobil vredne 3-4 desetinke, ker so vsi zelo lepo vozili ne samo po modrem ampak tudi čisto po travi.

žal se tu sedaj ne da naredit kaj dosti, ker pač tako igra to tretira... bomo pa v imoli več "cut trackov" doživeli. :)

čestitke Glavaču za P1, Novaku za soliden P2 in dobre borbe spredaj. lepo vaju je bilo gledat ko sta se ganjala sm in tja v R1; kolikor sem uspel videt in bit z vama poleg koncentracije vrtenja mojega volana.

Kaj se je dogajalo zadaj nisem bil zmožen opazovat, bom pa ob priliki pogledal tudi replay.

Bravo tudi Vončini ki se je izkazal in pripeljal do svoje prve zmage. Nekega pritiska od zadaj mislim da ni doživljal, tko da se je lahko koncentriral na spodnji del ekrana bol, kot na zgornjega ;)

All-in-all dokaj korektna tekma, nisem zapazil nekih hudih incidentov, kar je že kar praksa spredajvozečih tekomvalcev. kaj je bilo zadaj, ne vem.

Glede Lag-a pa, res bi bilo lepo, če se ostane do konca. če ne druga, pusti komjuter z igro prižgan in pojdi še za te pol ure kolikor recimo da traja igra stran od njega.

do naseldnjič v Franciji..

[guns]

ADD: opazil da je volvo zopet na tapeti. nič kej bol ne gre po ravnini kot katerkoli drug avto, TDIja kljub boljšem izhodu ga nisem uspel prehitet, dohitet ja, ko pa skočim iz zavetrja pa ni šans da bi šel mimo.

pred dirko sem treniral še z lado, ki ima prav tako isto končno če ne še malo več kot volvo na ravnini v curitibi.

morda je, morda ni boljši. bomo vidli v sezoni. sicer je pa honda na P1 tako v skupnem, kot moštvenem tak da... ;)

pospeševanje iz ovinkov pa... mogoč tud mal nastavitve avta (fedre in amortizerji) doprimorejo k temu, ampak kaj konkretnega tud to nebi smelo vplivat...

vsekakor me ne boste, tud s filmčki, prepričal, da je volvo superior v vseh aspektih, ergo boljši avto kot ostali. but you can try thoe [opa]

Link to post
Ne vem kje naj pustim več placa tukaj?? in tle bi me v travo poslal tudi, če bi mel jaz fwd avto...

OK, kriv sem, priznam zdej, ko sem vidu posnetek. Zato sem prej tut napisal tko. Lepo bi pa blo, če bi polek stavka, ko sem napisal ,da nisem siguren, če sem samo jaz kriv, prebral tudi moje opravičilo. Če si ga prej zgrešil, se ti OPROŠČAM še 1x. Če ti pa tut to ni dost pa napiši prijavo!

Aja, pa še nekaj. Če bi ti vozil FWD se sigurno to nebi tako končalo. (poglej kako je me je B_U_R_I butnil v R2, pa sem se brez problemov rešil...)

No, ampak to itak nima veze ker je imel vsak prosto izbiro glede avta tako, da to nisem napisal kot moje opravičilo.

Link to post

Js predlagam da ponovite vaš čas iz Q s katerim koli drugim avtom na serverju, potem ne slište niti ene besede od mene več. [krniki] Sam ne it po pesku T1-T2 sikano.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...