Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Štartal sem 10., kar je bilo super, potem pa naredil napako in padel na začelje.

Od ostalega lahko povem samo o incidentih, ki jih ni bilo malo. V prvem krogu prve dirke me je pred zadnjim zavojem zaprl D. Simenc, čeprav sem imel veliko višjo hitrost, na desni strani mi je zmanjkalo steze in trčila sva, narediti nisem imel kaj...

V R2 je šlo dobro le do prvega zavoja, kjer sem bil žrtev izleta enega BMW-jev, ki je zrediral mene in še nekoga poleg, se ne spomnim, kdo je bil. Zavrtelo me je in seveda je potem še nekdo priletel vame.

Izpostavil bi pa incident z M. Brandtom v R2 v hitrem S-zavoju. Proti levemu ovinku sva peljala vštric, on na notranji, jaz na zunanji. Ko sva šla v zavoj, sem imel nos spredaj, vendar sem mu pustil premalo prostora, moja napaka. Po trčenju me je odneslo ven, takoj sem začel zmanjševati hitrost, vendar se nisem mogel izogniti temu, da sem v desnem zavoju prišel nazaj na stezo naravnost pred Bradnta in Zupana in povzročil nesrečo.

Link to post
Štartal sem 10., kar je bilo super, potem pa naredil napako in padel na začelje.

Od ostalega lahko povem samo o incidentih, ki jih ni bilo malo. V prvem krogu prve dirke me je pred zadnjim zavojem zaprl D. Simenc, čeprav sem imel veliko višjo hitrost, na desni strani mi je zmanjkalo steze in trčila sva, narediti nisem imel kaj...

V R2 je šlo dobro le do prvega zavoja, kjer sem bil žrtev izleta enega BMW-jev, ki je zrediral mene in še nekoga poleg, se ne spomnim, kdo je bil. Zavrtelo me je in seveda je potem še nekdo priletel vame.

Izpostavil bi pa incident z M. Brandtom v R2 v hitrem S-zavoju. Proti levemu ovinku sva peljala vštric, on na notranji, jaz na zunanji. Ko sva šla v zavoj, sem imel nos spredaj, vendar sem mu pustil premalo prostora, moja napaka. Po trčenju me je odneslo ven, takoj sem začel zmanjševati hitrost, vendar se nisem mogel izogniti temu, da sem v desnem zavoju prišel nazaj na stezo naravnost pred Bradnta in Zupana in povzročil nesrečo.

Čestitke zmagovalcem in vsem ki so pripeljali do konca!

Glede prerivanja: no hard feelings!

Vrooom!

Link to post

Sploh nimam kaj za napisat, kot je maranello575 napisal, jaz sem se nastavil (počasi nastavljal) vseen ni bila velika hitrost, sam bi tudi lahko zavil na travo, bolj desno, pa nisi si kr v mene. Si pa spremljal kam grem, tako da ni glih zgovaranja glede tega, da nisi mogel kaj nardit. No od tle dalje se mi je dirka končala in enako r2, pač nism bil zbran, pol pa kr neki. Pohvale vsem zmagovalcem, r2 sem rahlo spremljal kr lepi boji Pek, Čolak, Denzy... [ok]

Link to post

Q: Zame odličen čas, ki pa je prinesel P12 :) Mislim, da nas je blo kar ene 13 v sekundi.

R1: Slab štart, padel bolj zadaj, kjer sem nekaj časa vozil za Obidom, nato se je Škraba naslanjal na enega za drugim (zraven mi je še podvozje zjebal). Vozil za Mirkotom, katerega pa nisem mogu prehitet....jebemti ja :D Je bil pa štart vsaj po mojih videnjih brez kakšnih večjih pretresov. Na koncu P13

R2: Boljši štart, nato mi je Dušan dihal skor celo dirko za mano, cel živčen...na koncu mi je pa še Murn par ovinkov pred ciljem spizdil točko :( Ampak vseeno P8 in prva točka 8)

Link to post

Po pričakovanju slabo...

q: v zadnjem krogu naredu 20.4 in iz 17. šou na 11.

r1: najprej sm prehitro spustu sklopko in sm mislu, da je jump start, pol pa zaspal na štartu in tako nism prehitel nobenega :evil: do predzadnjega kroga sm se vozu na 9. mestu in bi dobil točko zaradi napake kurenta, če ne bi sam naredil napake in spustil predse Čolaka, na koncu 10. mesto :roll:

r2: lih malenkost bolši štart ampak še zmer slab in prehitel samo Glavača, ki pa me je kmal nazaj :D no mal kasnej me je Kurent butnu v t1, padu na 14. mesto. Kasneje pridobil 2 mesta ampak me je prosen mislim da zadel v t2 in dirke je blo konec :roll: do konca sem mal gledu dvoboje spredaj...

Link to post

Q: Drugo mesto za Glavačom. Parkrat mi je rateval čas za pole, vendar na koncu par tisočink premalo :P

R1: Štarte sem nadrkal :D Nisem izgubil mest in se peljal skoraj celo dirko za Glavačem, s katerim sva se malce oddaljila od ostalih. Proti koncu sem videl, da ga zajebavajo gume in sem probal izkoristiti priložnost. Dva kroga do konca mi ga je ratalo prehitet, vendar sem v dvoboju naredil rookie napako in padel nazaj na drugo mesto. Takrat se nama je približal tudi Apat in končali smo na stopničkah.

R2: Štart spet v redu....se mi zdi da sem celo pridobil kakšno mesto. Potem pa spet...Glavač, Apat in jst. Vsak je pridobil po kakšno mesto, vendar se je vse ustavilo pri Šoštru (pa ne zaradi njegove hitre vožnje). Končal na 4. mestu, ko smo kot vlakec v zadnjem ovinku trije prehiteli Šoštra (verjetno je usoda hotela poravnati razmerje :P).

Lep vikend zame, škoda le, ker se Kurentu ni izšlo kot je hotel, da bi imela teamsko več pik.

Link to post

Kaj naj recem kot NORO. :) Prvo dirko sicer ni bilo šanš, ker se tud nisem visoko kvalificiral. Mislm, da sm meu čas 1 20 5xx (+0,8xx), pa sem štartal 15. Nč jasno:) Ampak ok.

R1: cilj je bil dosežen. Ne koga zbit iz proge in probat dirko zaključit ne čist na dnu razpredelnice. Sem pa ponesreči enemu Bmw-ju odnesel zandji konec, za kar se opravičujem. Sem pa zato tud za trenutek spustu plin in ga nisem napadu, ker nebi bilo prav fer.

R2:Mel nekaj sreče - zaradi nekaj prerivanj pršu na deveto mesto,za "maXla". Vozu sm kokr hitr sem znal in ga 3 kroge pred koncem tud prehitu (se opravičujem, ker sem te ob tem mal "dregnu" - sem se malenkost prehitro postavu na linijo, ker te nisem dobro videl v ogledalu). Obetal sem si točke na svojem prvem dirkaškem vikendu, pa me je dva kroga pred koncem mal preširoko odneslo in je šlo vse po gobe. Gume so ble čist na koncu, hvala bogu pa za menoj ni bil še kdo, ki bi me prehitu, tako da sem zaključu na 9. mestu, za kar sem zadovoljen, glede na to, da sem v četrtek prvič vozu to progo in v petek komaj dobil svoj g25 - money well spet!:) Sem pa že kakšno leto oz dve nazaj že mal vozu pri B_u_R_I -ju, takrat ko sva bila še cimra, tako da čist "frišn" le nism.

Vtisi po svoji prvi dirki: noro! Tolk sm biu živčn (še posebj drugo dirko) da bom verjetn še kar nekj časa pokonc:). Vidm, da se veliko delo opravi na kvalifikacijah.

Lep pozdrav vsem in se vidmo na naslednji dirki.

Dušan

Link to post

Q: Nikakor mi ni ratalo priti blizu svojega PB (1.19.948) - odpeljal za skromno 8. mesto.

R1: Na startu uspel pridobit mesto ali dva, potem pa sem se večino časa vozil skupaj s Kurentom. Parkrat sva se naslonila en na drugega, samo mislim, da ni bilo prehudo.

R2: Že takoj v prvem krogu gledal v ogledalo kje so ostali in zapeljal s proge ... Padel na 14. mesto. Potem se pa z velikimi mukami počasi prebijal mesto za mesto. Ponovno prišel do Kurenta s katerim sva imela spet mal komolčarskih bojev. Se opravičujem, če je bilo kaj prehudega. Tri kroge pred koncem sem na P9 končno dohitel mAxLa in notha ... Po dveh krogih je noth naredil napako in zapeljal s ceste v istem ovinku kot jaz v prvem krogu, nato pa sem se peljal maxlu čisto za ritjo... V zadnjem krogu pa mi ga je celo ratalo prehitet in tako sem prišel do dveh točk v R2 in skupnih 5 točk...

Link to post

@Killer_B: sem vas gledal v živo in sem si še 1x pogledal replay...ene 2x al 3x pa je res mal grdo zaprl, sam si ti men čist isto delal lani v valenciji tko, da je bla tvoja reakcija po dirki čist pretirana in neprimerna :wink: aja pa zakaj nisi tudi Glavaču kaj reku, k te je na travo rinu na ravnici?

Pa brez zamere...

Link to post

Nism rabu, je Glavač men reku po steamu...nisem mogel vseh naenkrat napizdit.....mogoče sem res mal pretiraval....mogoče so tud tableti krivi....jih zelo redko jemljem, pa sm zdej mogu zaradi kolena.....kaj pa vem....mogoče sm pa sam jst!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...