Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Kar se mene tiče so to pač napake, ki se zgodijo v žaru borbe. Dejstvo je, da smo tolk izenačeni, da enostavnih prehitevanj ni in je včasih treba za prehitevanje vzet v zakup tudi malo rizika. Ne vem no... tako je moje mnenje.. A lani so za take dotike/incidente padale prijave ?

Link to post

Ne, za take mislim da ne... Sploh pa bo treba najprej spisat prijavo pomoje, da se potem pregleda incident. Vse incidente je zelo težko pregledat pa naj bo še tako dober kolektiv pri FIA :)

Link to post

sm se pa vozil zadnjič z lado, ki gre po ravnini še bol kt volvo. je bil tud glavač na serverju.. sma imela super dirko, pa tud lada je zeeloooo široka in ni in ni mogu mimo vse do moje napake v predzadnjem ovinku zadnjega kroga :D

tako da... trda bo tale sezona, trda! :D

Link to post

Jast sm pa obupan iz dveh razlogov:

1. ker ne morem na dirko [Jaoo]

2. ker vseeno grem mal potrenirat, pa ne morem niti blizu teh vaših cajtov, kar je razlog za zaskrbljenost bi rekel [Joj]

Sicer vam pa vsem želim uspešen štart v nedeljo! [ok]

Link to post

Še en nagovor :mrgreen:

Danes se pričenja nova sezona. Vse tekmovalce bi še 1x prosil naj upoštevajo nekaj pomembnih stvari!

-govorenje od kvalifikacij naprej ni dovoljeno

-na server se povežite vsaj do 21:10 (zamuda se kaznuje z +10 kg)

-prvi krog in kakšne extremne nesreče so vedno pregledana in se kršitelje kaznuje (za vse ostalo je potrebna prijava)

-pametno in ne pretiravati

-kultura na forumu po dirki

-previdno po boxih

To je to :P

Želim vam veliko sreče in uspehov!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...