Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Volvota si testiral na online ali offline q :D sicer so baje stcc avti malenkost hitrejši, lahko pa volvo driverji to zanikate s časom postavljenim z drugim (wtcc) avtom [iz] Pa brez zamere, zarad mene se pusti tko k je, bom vsaj mel izgovor zakaj sm počasnejši :mrgreen:

Se strinjam z Markotom. [smoke]

Link to post

Vsak avto ima svoje prednosti in slabosti. BMWji imate supr štart (v dežju so zanič), Volvoti majo dobr grip (speljat se ne da, al pa vsaj jst ne znam), honde...no honde so pa pač u kurcu ane :D

Če bomo volvote kaznovali s kilami mormo še BMWje s tem, da morjo spelat z drugo brzino.

Link to post
Jebemti sm jezn....zadnjič sem vozu 1:19:6xx pol sm pa setup presnel....tko da na treningu nisem mogel pod 20 pridt [Jaoo]

Hvala bogu, prosim še več takih!!Hec nooo

Men sm neki ni jasn, ok setupa nimam baš dobrga, res da sem tudi bolj počasen, moj čas tabolši sm naredil v zaveterju++sigurno sem malo sekal, pa je bil 21.xxx, ne vem no.

Ne gre mi!

Link to post

Če bomo volvote kaznovali s kilami mormo še BMWje s tem, da morjo spelat z drugo brzino.

Že, če samo malo podaljšam prvo brzino, avto zamori in nimam nobene prednosti na štartu, kdor zna solidno štartat s fwd gre lahko tudi mimo, kar se je pokazalo zadnjič v okayami :wink:

Link to post
Vsak avto ima svoje prednosti in slabosti. BMWji imate supr štart (v dežju so zanič), Volvoti majo dobr grip (speljat se ne da, al pa vsaj jst ne znam), honde...no honde so pa pač u kurcu ane :D

Če bomo volvote kaznovali s kilami mormo še BMWje s tem, da morjo spelat z drugo brzino.

Rajši kakšno kilco za balast [champ]

Link to post

+10kg vsem razn HONDI! lol hec no... :) Ma simbin je zajebu da je Volvota not fuknu in zjebu celo sezono nam, zato da je dobil švedske dinarce. Itak je pa sam kopiral iz STCC vse. Pa še bremze zajebu da skos žarijo.

Na kolkih dirkah je sploh Volvo bil 2008? Brands? Pa še tam je mel gume tko postavlene da nis vedu a ma ze na startu polomn suspension al kaj je zdj to.

Je pa dejstvo da ima končni čas hitrejši na vsaki progi, od ostalih WTCC2008 avtov. Ampak enako je blo z BMW na začetku RACE07, potem pa so dal popravek (ko so vidl cajte na V-WTCC), da so ga nekolko upočasnil... upajmo da bojo tut pri Volvu kej postoril.

Link to post

Vsi ki imate volvota boste imeli malo drugačen štart kot mi ostali... ko se prižge zelena luč mi štartamo, vi pa v 50m od svojega simulatorja spijete 2 dcl viljamovke, tečete do svojega simulatorja in štartate (zaželjen je še pitstop v wc-ju, če se le da....).... če bo kakorkoli drugače ne bo fer icon_krniki.gif

Zdej pa resno.... gre mogoče Volvo res majčkeno boljše.. pri meni med hondo in volvo 0.1 sec razlike na krog tko da ne vem če je to res razlog za paniko... Hitro Volvaši bi bili očitno lahko tudi hitri whatever FWD ;)

Link to post

Ma ne sej ni problema no, sam pač sm opozoru na to. Verjamem da z Novakom bo huda borba, tut če ma Lado.

Sam bi jim dal pa penalty, k me skos motjo z žarečimi diski !!! [krniki]

Link to post

:shock:icon_joj.gif

Gledam čase od ponedeljkovega treninga, pa mi ni nič jasno. Prvih 15 v manj kot eni sekundi. Jaz pa komaj 1.22.3xx po parih krogih. Huda bo letošnja sezona v bavariji. Sicer pa nekdo mora bit tud zadnji. Tudi Buton ni prišel do naslova svetovnega prvaka v svoji prvi sezoni. :roll:

Link to post
Ta volvo je pa res nekaj posebnega, gre ko sputnik [Joj]

Sm ga tudi jz stestiral.. Leti ko sneta skira 1.19.8 po 3 krogih z 8L bencina. Hitr je ta avto, dobr so ga razvil med pavzo.icon_buzara.gificon_jaooo.gif

Bo treba vsakmu dat eno sovoznico zram, da bo kukr tolk isto hitr. [krniki]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...