Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

  • 2 weeks later...

Tudi jaz sm za, sm da volan dobim za par dni....

A neb šli modeli lepo 5-6 dirk kot neko mini tekmovanje, pa da matr že mal vozmo no, sicer jaz bi bil takoj za za wtcc ali stcc avte, pa normalne proge, ali nekaj novega, pa se da enih 5 prog not, ki jih še nismo fural.

Če kdo ima voljo čas, naredi to tekmovanje, lahk dam kaj bonov, iger itd...ajde narod no, treba mal vozt!!

Link to post

Ja v cliotu nas je kar blo nekaj. Osebno mi je Race07 boljši za votz od rFactorja ampak vsi mamo slednji špil, tako da bi blo boljš neki v rF organizirat?

Odlični modi - Z-Mini(mini cooperji), GTC(Porše pokal Enduracers), Megane cup, Ford GT40, pa še bi lahko našel...

Link to post

rF grafiko pa dej no......jst tega ne morm več gledat....če race je tko tko, rF mene ubija, lama mi oči...

pss... če ne vem, najboljši mode v rF ima boljšo grafiko kot Race, jaz mal dvomim, ne poznam, hvala za info!

Link to post

Ej ej, če non stop igram vse najnovejše špile na konzolah, pol da sm si pc nabavil da bo ja mal bolša grafika iR špila ajde race, pa vseen ni take razlike, pa zdej bi pa ti rad slišal, da bom šel z velkim užitkom igrat rF, veš da nism niti mal zaradi fizike zbirčen na rF, ker vem da ima prou hudo za določene mode, ampak matr, al smo v 13 letu, mnde pa bomo neki igral, da je vsaj na en uč solidno...

Pa glih mal gruntam, to je grafika za 3 generacije nazaj....

Aja, pa če boste vsi za rF ali ste že, ma komot tud jaz zdržim...ne me narobe razumet.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...