Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

Žal(ali pa na srečo) ne. Glede na informacije pa je težko ugotavljat kaj je problem. Lahko je vse mogoče od hardvera do softvera. Imaš zagotovljene minimalne strojne zahteve? normalno delujoče driverje? Kdaj se napaka pojavlja, ko odpreš launcher ali ko zaženeš igro iz launcherja? Malo bolj opiši problem če se da. Si potegnil dol verzijo, kjer je nekaj prog in avtov že predinštaliranih ali si potegnil lite verzijo? Pri lite moraš še posebaj z njihove strani potegnit mode(avte in proge) in jih inštalirat z mod managerjem.

Link to post

Ja strojne zahteve mam dost dobre. Launcher se mi odpre tut use lahko delam notr samo k pa hočm it na single player al pa online mode se mi pa pokaže ikona potem se pa zgodba konča. Potegnil sem dol tisto enoletno verzijo, drugače sem pa tudi že dodal nekaj avtomobilov (prog pa še nisem dodajal). Nevem zdej ali se driverji sami inštalerajo ali jih je treba posebej ker imam na novo spucan računalnik tko da ni gor ničesar.

Link to post

Ja strojne zahteve mam dost dobre. Launcher se mi odpre tut use lahko delam notr samo k pa hočm it na single player al pa online mode se mi pa pokaže ikona potem se pa zgodba konča. Potegnil sem dol tisto enoletno verzijo, drugače sem pa tudi že dodal nekaj avtomobilov (prog pa še nisem dodajal). Nevem zdej ali se driverji sami inštalerajo ali jih je treba posebej ker imam na novo spucan računalnik tko da ni gor ničesar.

Driverji za? Grafično(seveda je potrebno inštalirat primerne driverje)?

Link to post

Williams FW14 and Venturi Larrousse(Formula 1 1992 by F1ASR)

 

 

 

http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?showtopic=67294&page=5

 

Support the F1 ASR Modding Team - Free Donation

 

Download:

 

Williams F14:

https://mega.co.nz/#!phUz1Bjb!DbxOdTl-jZQ8qsrRMzx4eBIntrBV-Qwca8gzlQgXWfA

 

Venturi Larrousse:

Download Venturi  ....Če mod deluje počasi, zmanjšajte AI na število 5 ali manj.

Link to post

Kaj kdo ve a se vsebino mape "packages" lahko izbriše potem ko je mod inštaliran? A komu javi napako recimo "High_ligts-error", med tem ko nalaga mapo, javi cca 5 napak, katere moraš potrditi vmes da ti mapo naloži?

Link to post

Če imaš 2 particiji diska je najbolje da mapo packages premakneš na disk z več prostora in v Mod managerju spremeniš direktorij na novo lokacijo packages. Drugače pa lahko brez problema izbrišeš mod. Do sedaj še nisem imel niti ene napake med nalaganjem. Lahko poveš kateri mod pa probam tudi sam.

 

A ste a kakšno dirko, naprimer Formula Renault 2014 na Silverstonu?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...