Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

Ja najbolj popularni so še vedno megani. Priporočam, da greš na tole stran http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=2639.0 in se pobereš vse kar rabiš. Tukaj so dirke vedno polne.. vsaj ob večerih je tukaj 20+ folka. Veliko serverjev je tudi že zaklenjenih, ker so nekakšne "ligaške" dirke.. Drugače pa je ob večerih vedno cca 50-100 folka na serverjih tko da je možno, da imaš kaj narobe nastavljeno...

Avtomatski mod loader sicer dela, samo so krivi moderji ker ne naložijo prog oziroma avtomobilov na točno določene naslove al kako.. Dela pa to za ves ISIjev content. Načeloma je tako, da ko imaš enkrat vse tiste najpogostejše proge boš lahko igral na 90% serverjev, ker so modifikacije nato minimalne in ti jih zlowda sama igra...

Za začetek pa priporočam, da si potegneš dol vse proge, ki so na zgornjem linku in prideš na server.. Mogoče se celo kdaj srečamo ;)

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

Hvala za odgovor, bom pogledal link. Načeloma sem zloadal vse ISIjeve proge, in še veliko drugih. Avtomatski loader je katastrofalen in v 99% ne zloada modov, verjetno res zaradi malomarnih uporabnikov, po druginstrani bi pa lahko ISI naredil cloud vseh modov da bi bili vedno dostopni...

V glavnem problem nastane ko hočem npr. Na nurburgring in hoče 30 novih avtov in potem jih išči in inštaliraj na roke, ker packov ne vem zakaj ni. To stran ki si jo priporočil poznam in je res veliko materiala gor samo kot pravim ti lahko vzame ene uro preden naštimaš špil za online dirko potem pa prideš online in ni več folka za to dirko. V tem treunutku je na serverju v petih dirkah po en igralec razen pod sfa formula kjer je 14 ljudi. Mogoče kaj narobe gledam?

Hvala.

Link to post

Je Gregor lepo napisal, GET MOD deluje samo v primeru da bi modderji dajali datoteke tja kot je treba. Drugače sem postavil tudi jaz server. Upam, da se začne kaj dogajati :)

Link to post

Prav zanimivo je blo se navajat, Vodičar je dal setup za Silverstone in je kar šlo.......kaj pa vem, bom še kar nekaj krogov verjetno, ampak ko se enkrat guma nabere je rfactor2 very very grippy :) in se dobro čuti sam avto. Je pa res da dokler ni gume, je pa pretirana drsalnica, tako da se zna hitro obupat :)........ampak ko enkrat rata grip je pa fajn.....pridite kaj na server ob priliki, pa povejte tukaj da se dobimo in pokomentiramo (SloF1 se imenuje, thx Dubarič) :)

Link to post

Tudi na začetku ni tako pretirana drsalnica no :D

Vrjamem da brez nastavitev in prvič po 1 letu igranja igre bo povsod vse drsalnica. Meni je rfactor 2 z novim updatom res postal hud. Grafika je mnogo lepša, in to je bilo vse kar je še falilo igri vsaj po mojem mnenju. Še vedno je precej zahtevna za računalnike, zato pa nameravam v prihodnosti menjati grafično, ki bi jo verjetno moral tudi zaradi AC.

Bom probal jutri pridt kaj na server, da se po dolgem času spet zapodimo skupaj po pisti.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...