Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

Welcome to the wonderful world of .ini tweaking instead of driving.

Se vidi, da sem čedalje bližje penziji in mi gre to že počas na živce. Kako ne morejo tam dobit teh najbolj popularnih volanov in v špilu naredit profile in prave konfiguracije, da se uporabnikom ni treba s tem ukvarjat...

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

Tle ni fora v nastavitvah volana, Matjaž :) No .ini edit needed. Edina nastavitev, povezana z volanom je tista "car spec FFB", ki se jo v AC sicer nastavlja s PgUp/PgDn v cockpitu (FFB gain or smth.?) in je stvar osebne preference.

Tisti deadzone, ki ga Marko omenja, pa je čisto nekaj drugega. Vem, ker se sam imel podobne probleme že, ko sem se prvič soočil z AMS. Bedn feeling, res. Dokler mi ni Terzić setupa za Formula1 V12 dal.. Takrat se je pa začelo veselje :D. Škoda, ker ne vozite z nami automobiliste. Tam se na Caterhamih res lepo občuti, kaj se da naredit s setupom - Alen dejansko naredi čisto drug avto. @Grebenc Gašper in še kdo, lahko potrdijo.

in tu je pač problem, ker AC (kokr sm probal IR pred leti, je blo še slabš) enostavno ne daje občutka prednjih gum in vzmetenja in človk mal pozabi, da avto spredaj "plava", če ga ne stršaš. Kdor je kdaj katrco vozil, bo vedel o čem govorim. Kot bi imela luft v volanskem zglobu.. tud, ko je bla pri miru, si volan premikal 30 stopinj levo/desno, pa se gume tud premaknile niso. se je pa katraca malenkost nagnila na levo/desno stran :) Hočem rečt, da ima BT20 tako soft default setup, da se čuti, kot bi bil deadzone, pa ni. Je pa to seveda na BT20 še toliko bolj izrazito. Verjetno zaradi načina/geometrije takratnega vzmetenja.
@markop maš moj setup v priponki. bi ti ga že zadnjič stisnu, pa sm bil v službi, ko sem bral,  potem mi je pa šlo iz glave ven. Ni ne vem kaj, treba ga je še malenkost zvišat, ker drgne po tleh. nima pa "deadzona". Upam, da bo rešil tvoj problem. Potestiraj in poročaj pls :)

BT20.rar

Uredil - 57X
  • Upvote 1
  • Thanks 1
Link to post
Pred 2 urama , Matjaž Murn je napisal:

Welcome to the wonderful world of .ini tweaking instead of driving.

Se vidi, da sem čedalje bližje penziji in mi gre to že počas na živce. Kako ne morejo tam dobit teh najbolj popularnih volanov in v špilu naredit profile in prave konfiguracije, da se uporabnikom ni treba s tem ukvarjat...

Enako! Pa ne samo volan, tudi usposobiti VR mi para živce v tej simulaciji. 

Link to post

Probi naloudat default nastavitve? Si se mogoce kej igral z deadzoni ali kaj podobnega?

Drugacepa ne vem kaj govorite. Kaksen ini tweaking? Nasa ekipa cela vozi VEC s prakticno default ffb nastavitvami. Tezje je AC nastavit.

Uredil - terga
Link to post
56 minutes ago, markop said:

Oj. Min torque nastavitev je zgleda prijela. Dead zone ni pomagal.  Thx.

Min. torque je tudi nastavitev za zmanjševanje deadzone. Nastavljen naj bi bil do te meje, da ko ne držiš volana in si v avtu pri miru volan ne oscilira. Jaz imam na 0.5 % kar se mi zdi zelo malo, kljub temu mi volan malenkost oscilira (par milimetrov v vsako stran) ampak če imam pa brez se pa pozna deadzone. Pač logitechi :D

Link to post
  • 2 weeks later...

Vidim, da sta 2 slo-racing serverja aktivna, ampak mi piše "different version". Server je na verziji 1109, jaz pa zgleda, da na 1108. Zakaj se mi avtomatsko ne updejta, če imam tako nastavljeno v Steamu ?

Uredil - markop
Link to post

Jap, trenutno smo postavili 2.
Sklepam, ker sta možnosti dx9 in dx11, da potem ni avtomatsko. Pojdi pod betas in ročno izberi 1109 pa je to to ...

Uredil - bofu
Link to post

Pod controls v settingsih mas tut nastavitve kot so, ffb smoothing, kar seveda hočeš 0 ali čim manj za čimbolj raw ffb, edino če ti hoče volan razpadit od tresljajev ampak na srečo ni to asseto corsa tako da lahko imaš tudi na logitechu na 0. Potem maš pa car specific ffb, tisto si daj na več pa bo močneje, lahko pa tudi in car  z + in - nastavljaš menda. če map preveč dead centra pa min force za minimalno gor pa probaš ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...