Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

On 01/10/2017 at 10:47, mancSLO je napisal:

Nov mesec, nova rf2 HOTLAP kombinacija.

Žal pa ni 24/7.

Danes do multiclass prvenstva.

Server je namenjen vsem, ki nimajo možnosti priti na event ob določeni uri, ampak lahko preizkusijo kombinacijo čez dan. 

Server:   Belgium 1966 BrabhamBT20

Dirkalnik: Brabham BT20 (original DX11 content, najdete v workshopu: link )

Dirkališče: Belgium 1966  (original DX11 content, najdete v workshopu: link)

Rezultati: http://mancslo.liveracers.com/Live

74423FE98D67EDE4A0673BFB1E66E7C3AB19F728

Marđan, drgač lahko jaz postavim 24/7, je @57X častil en account, ki se bo zporabljal tudi za evente ... ;)

Link to post

Lets do it. Thx. [owje]

Ps.: tist liveracers maš u 5 min narejen, da je malo bolj zanimivo rezultate pogledat. Če ne pa tudi OK. Se mi zdi, da so hotlap kombinacije za sprostitev čist cool...

Uredil - mancSLO
Link to post

@bofu, a maš paypall račun :DD:

mancslo
Yea, slo-racing will be in the future. That server set for us sir Božo :). Yust wait to setup liveracers acount.

I've just been on the server as a quick test and it's running well. If you'd appreciate a donation in regard to any setup costs please let me know your PayPal account and I'll send you a "gift" transfer. Not sure how much the total cost is, but I was thinking of a donation of $5 a month, at least while it's using the Brabham BT20 on an historical circuit. If a few regulars make a similar contribution it should cover all the costs.

Hopefully in the future we can get some organised half or full distance races (14 or 28 laps) with variable weather conditions going. Although until then it's best to stick with 5 lap races to encourage participation.

There seems to be some pretty competent drivers (the fastest I saw was 3.38) but the language barrier could cause a problem in organising the races.

Link to post
On 01/10/2017 at 7:44, silicijeva dolina je napisal:

 

rFactor 2 kupiš in lahko nato voziš multiplayer in singleplayer in ne rabiš nič več plačevati, razen sedaj uvajajo DLC-je. 

Seveda pa lahko voziš tudi proti AI. Lahko celo tako narediš, da postaviš multiplayer server v katere vključiš tudi AI.

Našel sem ta dva moda in sicer ta Formula ISI mislim, da sloni na enem dirkalniku iz leta 2012 z različnimi skini ekip.

 

Tale HJK OWC_2015 v3.0  pa mislim ,da je nekaj takšnega kar ti iščeš. Ta mod zelo hvalijo kako pa je v resnici pa je najbolje, da sam poskusiš.

hjk-2015.jpg

Mislim da bo to nekaj takšnega!

 

Najlepša hvala za update!

Link to post

Vzmetenje stršaj, arb povišaj, zmanjšaj steering lock, pa bo takoj bolš. Poigraj se še s car spec FFB v controls settings. Welcome to the wonderfull world of proper suspension simulation ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...