Skoči na vsebino

Sezona 2 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

zihr ste že treniral....kolk mate čas na Mobikrogu? jst mam komej pod 1.06.wacko.gif :?

Se mi zdi da imam 1.5.1xxx, sm org nastavitve ,edin bencin, se bo treba še poigrat! :mrgreen:

Link to post

Jao kira dirka. Sm en deci benza bi biv dost [wall] . Organizatorji , lepo sezono ste nardil, čakam novo icon_thumbsup.gif, Mejak čestitke za pokal [champ]. Kurent brez tebe pa cilja nebi vidu [ok] .

Link to post

Lepa, lep je ta MK [ok]

Kr dobr prvi čas na q, lepa dirka, sicer neki ga mal biksate(sej ga tut jaz :mrgreen: ), meni je 11krog že bencina zmankalo,sem glih v bokse do rdečga polja prlezu,pol pa akcija dalje, na koncu 5p,zande 2 kroga pa ob cesti čim več pleha :mrgreen:

(ja čim prej kaj podobnga, mogoče celo malo bolj zaprte proge,res pašejo tem Cliotom)icon_ok.gif[ok]

Link to post

Lepa dirka. Vsaj do cilja sem prišel čeprav sem mogu 1 krog pred ciljem v bokse po 1 (EN) liter bencina. icon_wall.gif Mislim da bi mi uspel zadržat 1. mesto.

Mal težav sem mel na začetku z Fabijanom, ki je čvrsto branil 2. mesto. 1x je pustil mal preveč prostora jaz sem bil pa ravno dovol blizu, da sem to lahko izkoristil.

Z vožnjami v pokalu sem kar zadovoljen, z samim rezultatom pa ne. Komi čakam Clio CUP 2 [it]

PS: Fabijan ti pa FUL preveč sekaš ovinke. icon_buzara.gif To ni RALLY. Tuki morata bit 2 gumi cel čas na asfaltu, ti si bil pa za 1 do 1,5 avta dol s proge. Maš srečo, da nisem jaz tuki komisar, k bi tako kazen dobil... [opa]

Link to post
PS: Fabijan ti pa FUL preveč sekaš ovinke. icon_buzara.gif To ni RALLY. Tuki morata bit 2 gumi cel čas na asfaltu, ti si bil pa za 1 do 1,5 avta dol s proge. Maš srečo, da nisem jaz tuki komisar, k bi tako kazen dobil... [opa]

Videno, bo jutri padla kakšna kazen organizatorja [opa]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...