Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Mam cajt ze zdele napisat za Race1... Proklet pof***n drek od Pau. Dobim celo Pole pi**a ma**na. In pol se zacne ta katastrofa. Ze takoj me postavi na mesto kjer je Bonča in zgubim 2 mesti do 1 ovinka. K**c pa tak pole... Pol dobim CUT TRACK v zadnjem zavoju te prioge... Spet totalna neumnost, kr na random to zbira zgleda... ffs... No in pol se dotaknem tiste po***ne ograje z betonskimi gumami in itak... poč guma... Ma jeb**m ta Pau. Drek od proge.

RACE2 sledi,... mislm da bo isti k***c kot tole,... no ja... mogoče me zdj fukne na pole iz 16. mesta... icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_jaooo.gif[Jaoo]

Link to post
glede resnosti nastopa v vasem prvenstvu mi je tudi play omenil da c ene mores odpeljat dirke da se omeni par dni prej to bom tudi naredil ce slucajno mi nebo ratalo odvozi meni osebno je na prvem mestu SLUZBA!!!

Jee right [guns] Dobr si začev...

Pačnik, adijo...ko boš pršu na +2sek na kvalifikacijah...boš pa spet lahko vozil....4 sek. je malo veliko, sploh na tako kratki progi...razn kradenje linije(obremenjenosti) tukaj ne vidim pozitivne stvari!

Kvalifikacije: Solidno, izboljšav svoj PB.

Dirka1: Sledi pritožba (suspension)

Dirka2: Sledi pritožba (suspension)

To je to, obakrat sm končav v prvih dveh ovinkik, žalostno...

Link to post

RACE2: Mal bols... res da se zmer ksn zavrti pred tabo in takoj gre podvozja, hvala bogu da ne guma!

No in potem še 2x CUT TRACK u zadnem ovinku... totalna kur**ja... In zato sm pol naokol peljal tisto sikano in izgubu zadn krog 4. mest... Drugac pa mel fajn borbo z Emilom, mogoce na trenutke zlo agresivno hehe... ampak to sam zato k sm bil jezen.

Hvala bogu konc te ku***ste proge. Še eno tako mestno vidm pa bom znoru.

Vsaj KG sm se znebu!

Link to post
glede resnosti nastopa v vasem prvenstvu mi je tudi play omenil da c ene mores odpeljat dirke da se omeni par dni prej to bom tudi naredil ce slucajno mi nebo ratalo odvozi meni osebno je na prvem mestu SLUZBA!!!

Jee right [guns] Dobr si začev...

Pačnik, adijo...ko boš pršu na +2sek na kvalifikacijah...boš pa spet lahko vozil....4 sek. je malo veliko, sploh na tako kratki progi...razn kradenje linije(obremenjenosti) tukaj ne vidim pozitivne stvari!

Kvalifikacije: Solidno, izboljšav svoj PB.

Dirka1: Sledi pritožba (suspension)

Dirka2: Sledi pritožba (suspension)

To je to, obakrat sm končav v prvih dveh ovinkik, žalostno...

Kva sm jes teb naridu zej

[opa]

Link to post

Emil fini fino oprosti, ma ne vem kam sm gledal, gledam še dva pred tabo, vsi zavirate, sm jaz prekasno, pa tudi vsem v tej nesreči, ker vas je bilo (ne vem 10kom), se oproščam,sploh ne vem kaj naj rečem, bom jutr več..

Link to post

Mah drek od eventa od začetka do konca icon_evil.gif

Q: čas itak ne morm nardit dobr tle, poleg tega pa sem še setup delal

R1: štart recimo ok, pol pa ko se je apat zavrtel, se je insertal lih med mano in šimenca, ko pa je prehitel šimenca ga je unga vrglo v ograjo in js direkt u njega icon_evil.gif:evil: . Polomim suspension in 3 leta postavljam avto u pravo smer...kar je blo kasneje je škoda izgubljat besede. Končal na 11. mestu na račun drugih..

R2: štartal dobro, ko dirka poteka v dveh kolonah js morem izbrat seveda vedno počasnejšo in tako zgubu najman 6 mest. Nadaljevanje dirke ok - za tušarjem sem vozu praktično celo dirko, slapar na momente presneto blizu. Na koncu pa očitno z bolj ohranjenimi gumami pridobil precej proti tušarju in ga prehitel pred drugim splitom predzadnjega kroga - če me ne bi ruknu mal bil mogoče dobu punt ;). Potem sem v zadnjem krogu lovil Škrabo in ga proti koncu tudi uspel sam prehitet ga nism mogu k je od zadnje šikane do cilja vozu cik-cak :evil:. Tako sem ostal brez točk tudi drugo dirko sad.gif:(

Link to post

Prve dirke sploh ne bom omenjal, ker je bila totalen polom (jaz sem bi tisti ki je letal po zraku v drugem ovinku)... Druga dirka, 4 mesto po hudih bojih! Bonča res oprosti za obakrat!!! Prvič sem očitno zaspal in prepočasi začel zavirat in kljub temu, da sem začel na polna zavirat sem te zadel in zaradi tega si izgubil mesto, jaz pa sem te počakal. Za tisto na ravnini pa vem, da ni opravičila in se tudi sam prijavljam komisarjem...

Link to post

Evo, zadevo sem prespal, da bo pisanje bolj neobremenjeno :mrgreen:

Q: Ni in ni mi uspelo naredit časa, vedno sem našel kakega na stezi, parkrat sem sam klefnil. Tako da je obveljal čas iz prvih 5 min ko sem šel ven glih tolk da sem na sigurno odpeljal par krogov - ker sem prav sumil da bo kaj takega. Prav v izteku kvalifikacij ko sem imel na prvem splitu -0.5 sem gor na vrhu v šikani najdu Murna (mislim da je bil on) v gumah in evo spet nič s časom. Med drugi morem pograjat tudi tebe Makselj: že res da si se hotel umaknit s tem da si vozil počasneje, a si se vozil po liniji [guns]

R1:Startal mislim da 10 ali 11, s taktiko da pripeljem v cilj in da poberem kako piko. A že v prvem ovinku me je na bremzanju, ko se je pred mano nekaj zgodilo en zadel. Zelo nedolžen trk a meni javi susspension [Joj] . Vidim da so eni še slabše odnesli in da je za mano kr velika luknja in se odločim da grem dalje in da bom probal pricriusat do cilja. Počasi, počasi pridobivam mesta; potem ko sem bil na osmem sem zaradi svoje nepazljivosti (ker ni bilo nobenga okol, spredaj sem imel 12 sec, zadaj 10 sec) udaril v ograjo in izgubil odbijač in še eno susspen. S težavo in gledanjem na kopnečo prednost pred Slaparjem sem zaključil na P8 in pole za drugo dirko.

R2:Na startu zgubil eno mesto, pazljivo v prvi ovinek, pazljivo v drugi ovinek; a avti kr mimo mene. Očitno sem preveč gosposko vozil :mrgreen: Že v prvem krogu pristanem na P7, mesto pred Bončo. Morem priznat da teh par krogov sem zelo užival, ker sem vedel da mi u špegle ni treba dosti gledat, da Mitja ne bo delal nobenih pizdarij ker je preveč fer. Med tem ko sem študiral da bi ga bilo dobro spustit naprej, da naredi malo štale spredaj in bi jst lahko kaj pridobil (ko bi se kasneje spredaj dajali), sem bremzal prepozno ter pristal na P8. Vmes spet en susspension, potem en čuden dvoboj z enim Seatom od AC, ki me je stisnil ob ograjo. Ne vem kdo je bil in ne mislim nič prijavljat, samo to ti povem. Če sta dva skozi ovinek probaj pustit vsaj toliko prostora da gresta dva tudi skozi in ne se obnašat kot da si sam na stezi! No zaradi tega me je zavrtelo in sem nekaj časa gledal kontra smer in študiral al nej sklopim vse skup al nej peljem dalje. Odpeljal sem še dva kroga na P12 pol pa vse skup sklopu. [krniki]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...