Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

Zupan - Laščak je napaka, ki se jo trudim popravit zadnje pol ure pa mi proklet shrani.si ne deluje kot bi moral.

Vse ostale zadeve so take kot so. Lahko bi rekli, da smo malce strogi ampak tako je in to smo napovedali že po koncu prve sezone. Opažam to, da je veliko optimistov na progi, ki mislijo, da če bodo prileteli v ovinek, da se bo nekako vse skupaj lepo končalo.....in parkrat se tudi je, ampak takšna vožnja slej kot prej pripelje do incidentov in se je hočmo znebit.

Jst ne vidm zakaj se tako pritožujete....vsi ste dobili fer kazni (jst sm jih dobil največ)....dobili ste pa jih glede na to na katerem mestu ste bili. Če ste bili v točkah, potem smo vam dali sekunde, če pa niste bili v točkah pa kilograme.

Na dirki sem videl veliko voznikov, ki so bili strpni in počakali na priložnost za prehitevanje....zdaj morate (moramo) postati še ostali taki. Poanta kazni je pa točno v tem, da se vam bo splačalo dvakrat premisliti preden boste izsiljevali.

Link to post
  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Danes 9.10.08, 21:00 bo potekal drugi del dodatnih kvalifikacij.

9.10.08, 21:00

Kvalifikacije: 21:00-21:30

Neuradna dirka: 2 x 6 krogov

Server: SloWTCC

Geslo: sloracing

Link to post

zupan-laščak : ta odločitev mi je najbol lovska od vseh.. mislim.. prvo kot prvo, kdo je kriv? tist k pride od zadaj in ne on k bremza, zupan se je hotu samo izognit oz pravočasno ustavit pred nesrečo ki se je z apletla spredaj, in laščak ni spremljal ali pa ni videl zadeve pred sabo in se zagonu v zupana,

Tam je očitno moja krivda...icon_jel2.gif

To pa zato ker sem v ovinek prišel resnično počasi in ravno ko sta se avta pred menoj obračala sem gledal v stran če je na desni prosto za zapeljat v ovinek (ker so bli ostali avti hitrejši od mene)in kot je očitno zupana nisem vidu pred menoj ko je zmajnšal hitrost [smoke]

tako da bol kot sem pazu bol sem zajebal [iz]

Na replayu pa izpade kot da sem ga torpediral zanalašč...

:D

Link to post
Če zapiraš, to delaš zavedno in se tudi moraš zavedat posledic ;)

In če te zavrti si tudi sam delno kriv, ker si zapiral. Ale sej to so vendar dirke ne pa hoja po modni pisti.

točno to, sam sem kriv priznam , ker nism mel špegla, pa to me je že 2x, 3x zmotilo, zdej ga 100% uporabljam, drugače pa jaz sm samo Maxlu povedal kaj je bilo, ne pa da hočem da kdo kazen dobi, a ne bo kot lani, če se pogovor reši, da kazni ne bo....

drgač pa kaj ste pa mel včer, je kdo mal slabše spal al kaj... [Jel]

No grem dalje....Maxlu sem sm malo povedal, videl ga nism niti pod razno, vem da je tudi sam prekasno ali bremzal ali malo preveč prišel po liniji do linije, jaz pa iz linije, sicer je pa res, da če gledamo avta, jaz gledam prvo gumo Maxla in moja vrata,Maxlu pa še fali

to je ta slika:

http://shrani.si/f/3o/Vy/4AY0jARJ/3.jpg

...sm kaj pa je zdej, sva oba kazni dobili, najin manever se meni sploh ne zdi, za niti malo obravnave, drugo je če bi en od naju zahteval kazen al ni?(sm mal počakte, takih podobnih primerov je ohoho v 2 dirkah al ne?).

Ma, Mark gledal sm še 2x moj replay, ko sm tebe nabil zadaj, poglej ga sam iz mojega avta, in tisti moment ko je vaju tebe in Bončo nabilo, tudi če bi na full stopil na stoplako, mogoče bi mi max 3-4km brzina padla, se pa spomnim, da nisem gledal nazaj, samo naprej, pa nism mel niti malo možnosti da te ruknem v rit, jst še en x rečem ko gledam vajin replay, vidva sta od šikane oz. v šikano in iz nje bila en na enemu, se dotikala, malo rinila a ni res?in posledično je pač usekalo, kr skupnisko..

moje mnenje je, da se FIA loti pravega dela, pravo nabijanje itd, al še to pride?Če pa bo vse tako v tej sezoni potanko narejeno, glede Fie pa kapo dol, vidim, da boste meli veliko ur dela, ker hujših reči je bilo dosti več...

moje skromno mnenje, upam da nism preveč po dolensko napisal :mrgreen: :mrgreen:

Link to post
hude slikce [it]

Res so nadmočne, naj mi kdo mojo hondico lepo nardi, bi dal kr en plakat naredit...

Vesel sms vojega novega časa, samo moje nastavitve in čas 1.34.22x :mrgreen:

Link to post
Ja ma res... dajmo fanjte malo manj nažigati (bi mogli omejiti št. krogov za trening ;) )

do zdej sm naredu le max 80 krogov :mrgreen: , kje je še nedelja in tam 300krogov, pa vseen če dobim spet 1točko, skačem od veseljaaa :mrgreen: :mrgreen:

Link to post

pa kje mate vi cajta tok krogov vozit ...

Bonča, teb bi blo pa najprej za ene 5-10 let prepovedat vozit, da mi nadoknadmo, kar si ti v teh letih pridobil :) Pol šele pride na vrsto omejevanje krogov za nas ostale :)

Link to post

Sam res... 300 krogov?? :o Js jih bom mel 10 pred Qual... s setupom iz Brands od lani... istiga sm uporabu u Curtibi..

Drugač pa dans spet ne bom mogu furat volan še ni rdy... bom pa probal kšn lep screenshot nardit od ljubljanske mlekarne toma pa od playove hondice... ce bi vedu njegov ime... ? [fbi]

Link to post
Play: Ne bo dovolj dobra ločljivost za plakat. Bo malce kockasto zgledal.

aha, pa je sploh kaka varjanta, da se lepo obdela in lepo vidi?

300 krogov, čist takole večina, krogov naredim od tam 19.00h+ do 23.00h, sicer jih ne bi mogu pol tolko naredit, če ne bi še punca igrala dirkačine,sm ona bolj kak Ferrari Chalange ps3, GT4,wrc ralyy-e, jo silim za wtcc , sm nima pa res za volanom niti 1h, ji pa bom en dan na joystick naštimal,pa vseen bo težko naredila približek časa, čeprav v gt4 ko skup nabiajva kako progo tudi 100krogov +, naredi na koncu za max pol sekunde slabši čas, zdej ne vem al sm jaz slab, al pa ona kr dobra :mrgreen: So pa dnevi ko tudi mal znori, se pač ne sme igrati,sm jih je bore malo, 2,3 na leto :mrgreen:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...