Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

Mexico.jpgPuebla

Ime: Autodromo Miguel E Abed

Lokacija: Puebla, Mexico

Dolžina kroga: 3.130km

Dirka: 12.10.2008; 21:00

Dodatne kvalifikacije: Torek 7.10.2008; 21:00-21:30, Čertek 9.10.2008; 21:00-21:30, Nedelja 12.10.2008; 20:00-20:30

Ker je naslednja dirka že to nedeljo, kar odpiram novo temo...lani dirke ni bilo na koledarju, tako da je za vse nezananka :)

Puebla.png

Link to post
  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

Kvalifikacije:

Naredim personal best....prvič pod 1:23 in pristanem na 9. mestu (2 poziciji slabše kot na prvi tekmi, čeprav sem imel pol sekunde boljši čas :D

1. Dirka

Štart dokaj uspel, vendar me v 1. ovinku s strani rukne Slapar (bil sem že čez polovico avta), tako da sem takoj pristal na 19. mestu. Motivacija je malce padla ampak sem se vseeno poskušal prebiti naprej. Počasi sem prehiteval dirkače pred mano (se opravičujem Leonu, ki sem ga malce ruknil in ga spravil ven). Prehitel sem vsaj 10 avtomobilov tekom cele dirke .... in skor nemogoče bi bilo, da ne bi bilo niti enega incidenta. Končal čisto zadaj.

2. Dirka

Štart super uspel in po prvi šikani prišel na 9. mesto iz 17. Nekaj časa vozil, nakar sem izgubil 5 mest, ko sem se umikal, da ne nagazim dirkača pred mano. Potem sem se celo dirko boril za mesta (spet nekoga ruknil) in na koncu pristal na 11. mestu.

Komisarji bodo imeli kar nekaj dela. Sam sem nezadovoljen z rezultatom, me pa malce tolaži, da sta oba preostala voznika NDESIGN Racinga osvojila točke.

Link to post

B_U_R_I ko sem gledal posnetke je zgledalo, kot bi me nabil nalašč... No če praviš, da je bilo ponesreči in si se tudi opravičil bom opravičilo sprejel! Zaradi mene lahko ostane tudi brez kazni...

Link to post

No, bom še jst malo napisal glede 1. dirke v Curitibi.

Prva dirka je šla po načrtih, pole, in zmaga. Brez posebnosti. Takoj na začetku sem si nabral nekaj sekund prednosti, potem pa samo še krožil do konca. Se mi je zdelo, kot da bi vozil 5 min, saj je bilo 14 krogov kar na enkrat konec (ps: bi morali podaljšati dirko, no vsaj meni bi bilo bolj všeč - na cca 1 uro vožnje).

Druga dirka: dober štart, potem sem se pa zapletel z Apatom v šikani in izgubil nekaj mest. Te sem potem kmalu dobil nazaj, dokler nisem naletel na Vončino. 2x sem imel full smole in ga nisem uspel prehiteti. Sem se ga tudi dotaknil parkrat, ampak zanj ni bilo nič usodnega ( se ti pa Vončina za to oproščam - enkrat si lepo poslinal v levi počasni ovinek, drugič sem te pa pred šikano na koncu ravnine malo odbil, ampak jaz sem tam izgubil full mest, nevem koliko, ampak padel sem na 14. mesto - Res se opravičujem zaradi tega). No v tistem trenutku so šli vsi mimo in sem že obupal. Ampak sem zaklel kot hudič in se spravil h sebi. Začel sem šponati in počasi prehitevati vse. V zadnjem krogu mi je uspelo prehiteti še Šosterja in končati na kar lepem 4. mestu. Po polomu v 1/3 dirke, se nisem nadejal končnega 4. mesta. Tako da sem vesel tega. Dobra dirka, z precej smole. Ampak to je dirkanje.

Še enkrat oprosti Denis, če bom za tisti dotik dobil kazen, bo tudi uredu, čeprav zate niti ni bilo tako usodno, kot je bilo zame.

cya next time.

Link to post

He he, bom pa še jest povzel svojo dirko:

Qualy: odlično, P2, tik pred Apatom

R1: "connection lost" še pred štartom

R2: brezvezno buljenje v POP TV in konstantno razmišljanje o posledicah metanja računalnika skozi okno

Link to post

A pole si kupil že drugega, ali si popravil onega, ki si ga zalučal skozi okno? ;)

Ja, ne mi govorit kako zgleda taka situacija, kot si jo ti doživel, jst sem jo v preteklosti že ničkolikokrat. Sploh še v časih 33.6 ali 56k modemov. Enkrat smo vozili dirko v moancu 100 krogov (2h in 30minut), vodim do 97 kroga, pole me zabriše dol... jst sem dobu srčni infarkt, ma računalnik dobesedno tudi. Sem mogu kupit nov disk pole.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...