Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Jaz morm pa nadoknadit še 4 sekunde, da dosežem 1.35 =). Vodičar ti pa 2,5 sekunde in ne 1,5 sekunde icon_wall.gif. Dons ti je oproščeno, ker verjamem, da so te matrike čist zdelale. Čeprav odvisno kako gledaš, če je cilj 1.35.999 pol naj ti bo, če pa cilj 1.35.0xx pol pa... biggrin.gif.

Link to post
Ja, z enimi norci nadrkanimi sm se menu, so rekli da so par dni po izidu proge 1.35.xx vozli..ne vem a zares al zajebancija ampak so neka resna liga oni tk da..najbrž je še res celo...icon_krniki.gif:roll:

Ja s prazno posodo in novimi gumami se sigurno da pelat 1.35!

EDIT: A mogoče veš ker mod imajo?Fsone? Ker recimo ctdp06 je debelo sekundo hitrejši od fsone, al pa še več.

Andrej..1.35.999 je tut 1.35 :wink: to sm tut mislu:)

Link to post

Ja sej to je to..usak bi si mogu setup naredit sam, ker le tako jih naredi take, da ustrezajo njegovemu stilu vožnje.

Recimo men je yelo na začetku mal pošilju in men so bli tej setupi za skozlat slabi (brez zamere [ok] ), samo njemu pa zgleda d pašejo.

Link to post
Ja sej to je to..usak bi si mogu setup naredit sam, ker le tako jih naredi take, da ustrezajo njegovemu stilu vožnje.

Recimo men je yelo na začetku mal pošilju in men so bli tej setupi za skozlat slabi (brez zamere [ok] ), samo njemu pa zgleda d pašejo.

Saj to že skozi govorim,da vsi setupi ne pašejo vsakemu in je najbolje,da si vsak sam naredi setup. Z tem,ko si sam vse nastavljaš tudi pogruntaš kaj ti paše in kaj ne. Na začetku pač rabiš neko osnovo pol pač samo večaš ali manjšaš. Je pa res,da je za to potrebno nekaj časa.

No.......ko si enkrat ustvariš neko bazo nastavitev,ki si jih uporabljal tekom sezone jih v drugi polovici sezone še samo predeluješ.

Na primer za to zadnjo dirko sem vzel nastavitve,ki sem jih uporabljal na dirki v nemčiji.

Odpeljal sem nekaj krogov,da se navadiš same steze nato pa začel z manjšimi popravki in časi so zadovoljivi. 1:37:8xx z prazno in 1:39:1xx z polno posodo za gorivo.

Je pa res,da je zelo,zelo malo modelov,ki bi jim moje nastavitve pasale. Pač imam čist drugačen stil vožnje.

Link to post

Grega Bračič predlagam, da malo bereš vodiče o nastavitvah, da boš vsaj približno vedel kaj kakšne nastavitve naredijo. Seveda pa samo branje ni dovolj, ker če ne bi bil jaz že expert tako pa še vedno nimam velik pojma o tem. Vsakič ko nekaj zanimivega nekje preberem potem sprobam to v praksi. En vodič imaš na osnovni strani foruma od slo-racing enega pa lahko dobiš na googlu samo napiši notr f1 advanced setup guide.

Link to post

Zanima me kako bo na tej dirki s sekanjem šikan....včeraj sem malo vozil, da spoznam progo in čez tiste najpočasnejše šikane (levo-desno-levo), se da kar precej na ostro iti čez njih...mal sicer zaviješ, samo tako kot je pa so ovinki narejeni pa ne...tako, da tam lahko precej dobiš ali pa zgubiš.

Ok vem kaj piše v pravilih, samo a bomo za vsakega čez celo dirko gledali kako je vozil čez tiste robnike?!!!

Link to post

v pravilih jasno piše da morta bit vedno dva kolesa na stezi. Steza je označena z belo črto, oz robniki ki so še del steze. Po moji interpretaciji pravil, greš lahko v tisti šikani (levo-desno-levo) samo z eno od spredjih gum na modro podlago. ravno tako v prvih dveh sikanah, ki jih srečamo na stezi.

Lp!

Link to post

Na tej šikani (levo-desno-levo) so mislim da tudi ležeči policaji oziroma ovire.

Če si na teh treh ovinkih preveč direkten te dvigne pol nimaš več stika z podlago in posledično te odnese. Ta šikana se mi ne zdi tolk problematična glede sekanja.

Bolj problematična je prva oziroma tista pred najostrejšim zavojem. Tej šikani pa se da kar lepo umaknit in brez problema jo lahko obvoziš oziroma greš kar direkno do ovinka,ki sledi.

Mislim da bo treba to šikano bolj kontrolirat!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...