Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ok.

1. Potem pejmo na novo in začnimo sezono 2009 (točno kater mod?)

2. Vozimo brez vseh pomoči razen sklopke, TC in poljuben pogled (s časom gre TC na off)

3. Vozimo ponedeljek ali torek ali sredo.

4. Pravila so enaka kot sedaj, le da se folk briše po dveh neprisotnostih brez opravičila.

5. Sezono začnemo recimo po 1.5. (da še vse uredimo). Tako kot je Yelo rekel, najprej malo bolj pogosto, da ulovimo pravo F1, potem pa tako kot prava F1 na 14 dni.

[dance]

Link to post

Tista Slo F1 sem že jaz opazo da je gor server že ene 2 tedna pa sem bil parktar gor pa mislim da so bli samo 3 slovenci gor ostalo vse tuji vozniki.

Server pa ni naš nekdo ga je sam naredil.

Link to post

ja, sej sem sedaj prilelezel gor po pol ure poskušanja :) pa so sam eni čudni gor pa še neki

imajo drugačen mod in me je dol vrglo ... no .. nisem mogel peljat.

Sej se mi je že čudno zdelo, od kje nam 25 tekovalcev :D

Link to post

no kašen f1 2009 mod , tist je kr tm neki icon_joj.gif

dejmo tega k je bil na sloracing FSONE 2008 ,

pa že en popravk je 1.01 (ali B) varijanta , toooooooo je treba icon_ok.gif, smo ga že sprobal in je prav dober in svoj track pack ima(ni še kompletn z vsemi progami ampak verjamem da bo " cofort ".

Link to post

Ne ne ni slovakia sem že bil gori na serverju in sem se tudi pogovarjal z postavljalcem serverja in sem tudi jaz imel mismatch pa je reko da si moram potegnit dol kao popravek 1.3 pa sem ga pa sem vseeno imel mismatch.

Tako da ta server postavlja slovenec ki govori tudi italjansko in špansko kolko sem zasledil ampak potem pridejo gor kamikaze sem malo gledal dirko pa je samo pokalo.

Link to post

No! Kar se moda tiče ima tudi F1 2009 F1RL že popravljeno varijanto 1.30 plus svoj trackpack.

Ne vem za katerega bi se odločil! Ali FSONE ali pa F1 2009 F1RL.

Ta novi mod 2009 že tudi uporabljajo profi lige tak da ne vem.

Treba se bo odločit,da ne capljamo na mestu že v štartu!

Prijave bo treba na novo zbrat!

Stara pravila zamenjat z posodobljenimi! (to imam že porihtano samo kateri mod bomo vozili še moram vpisat)

Server???? Ali ostane isto kot do sedaj,da Miro postavlja server za dirke? Miro! Ali se strinjaš?

Za treninge lahko postavljam jaz za dirke pa moja kišta kot ste nekateri že opazili ni sigurna!

Je še kdo,ki ima dobro povezavo in bi v primeru Mirotove odsotnosti lahko postavil server?

Naj se oglasi!

Tim bi rad pomagal z izdelavo filmčkov čeprav trenutno zaradi tehničnih težav ne more sodelovati.

Odisej ,Oxy in jaz bomo prevzeli prijave,novice,koledar dirk in lestvico. (Točno kaj bo kdo se pomenimo prek msn-ja)

Je še kdo,ki bi pomagal? Naj se oglasi!

Prijave se začnejo zbirat takoj,ko določimo kateri mod se bo vozil in kateri termin se bo izbral.

Zaenkrat za nekatere žal ostaja sreda!

Vsi,ki sem jih tukaj naštel naj se mi oglasijo na msn,da se dogovorimo o podrobnostih! (skopjenk@hotmail.com)

Link to post

ja, če ostaja sreda, pol jest skor 100% ne bom mogel dirkat - razen če začnemo okoli 22.30 ali 23.00

MOD ... FSONE 2008 je res dodelan :) tale 2009 je sicer bl realen glede na pravo F1 sezono,

ampak .. je še nedodelan ... pa tudi pelje se čudn ...

Link to post

Ja nič! Novo sezono bomo najerjetneje začeli 29.4.2009 z dirko v Avstraliji.

Obstaja pa možnost,da se bo začetek zamaknil še za kakšen teden.

Zakaj?

Zaradi izbire moda! V tem tednu bomo pričeli z testiranjem moda F1 2009 F1RL.

Mod dobite tukaj: http://files.filefront.com/MOD+F1+2009+ ... einfo.html

Trackpack za ta mod pa tukaj: http://www.torrentportal.com/details/4056834/.html

Če se bo izkazalo,da mod dela brezhibno potem ostanemo na tem modu.

V primeru da ta mod ne dela dobro bomo sezono pričeli z modom FSONE.

Mod za FSONE dobite tukaj: http://www.megaupload.com/?d=YIEMT1UE

Trackpack za FSONE: http://www.megaupload.com/?d=2GJBT0KX

Skupno testiranje moda F1 2009 F1RL se prične danes po 20:00! Če koga zanima se lahko pridruži!

Prijave za nov začetek se bodo pričele v petek,ko se bo že vedelo z katerim modom gremo v novo sezono!

Link to post
Ja nič! Novo sezono bomo najerjetneje začeli 29.4.2009 z dirko v Avstraliji.

Obstaja pa možnost,da se bo začetek zamaknil še za kakšen teden.

Rajši zameknemo, da bo vse bolj na točno... Da nebomo zdej na hitro začel, pa mal kasnej spomnili, da je kej spet... :?

Link to post

Ja saj! Bomo videli kako bo testiranje in priprava ostalih stvari potekalo ta teden.

Bi pa pozval vse,ki nameravate sodelovati v F1 tekmovanju da si pravočasno priskrbite mode in steze. In da mod tudi preizkusite,ko bo server postavljen.

Da ne bo pol spet gužve okrog tega. [Jaoo]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...