Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Pa če ste se že prijavili na prvenstvo, potem si druge stvari spremenite na to, tako da ga boste odvozili. Če pa veste, da boste manjkali več kot 50% potem se prijavljanje ne izplača. Vem, da je ta sim scena itak kar neki in nima nobene veze z real lifom, ampak vseeno, ziher veliko časa vržete stran za ta kr neki, ne?

No se vidimo v nedeljo na Nurru.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Ti prvo nekaj doniraj za forum pol pa se usti kaj bos za prvenstvo pobiral.

Vidva z Bonco sta pa res zadnja katera mi bosta moralizirala tukaj.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

No sej ni toliko hudo, skopusnik je ponudil donacijo in sem jo zavrnil, ker je bilo ta čas nekaj kadrovskih sprememb na SloRacingu [fbi]

Vi čim več vozite, pa ne bo prav nobenih problemov!

Link to post
Deli na drugih straneh

Če bi ble že prijavnine za prvenstvo, potem bi mogl vozit po sistemu wtcc, da bi najbolši dobili obtežitve da bi prvenstvo ostalo zanimivo in dokaj pravično.

Link to post
Deli na drugih straneh

AC Prvenstvo je bol kot ne v razvojnih fazah, saj je že sam špil v razvoju.

upam da se bo do jeseni, ko bi lahko večina zopet konstantno sedla za volane in se udeležila večine dirk marsikaj poštimali na špilu,

sam sem pa tudi izredno razočaran nad resnostjo prijavljenih, in močno upal da bom lahko odpeljal tudi sam čimveč dirk, a zaradi premika koledarja (big no no no) temu ne bo tako.

na Nürburgring še pridem, potem pa me ni ker sem odsoten. > Maxl, sorry! :S

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, čez poletje je tako kot je. Še vsako leto je bilo. Glavno dirkanje bo pa v jeseni oz. čez zimo, če/ko bodo AC malo bolj poštimali. Ampak o tem kasneje ...

Link to post
Deli na drugih straneh

Res je, poletje naredi svoje, potem pa je tu še igra, ki je narejena na pol. Kontakta ne sme bit ker si takoj v malinah, zavetrja ni, štart je tudi nekaj posebnega,.... igra pač še ni na nivoju za nikakršno prvenstvo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...