Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

A je moznost dobit od koga ful replay, rad bi analiziral kaj jaz narobe delam da sem 2x v dirko v crashu ko side by side vozim.

 

Premal treniraš ;)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Tukaj pomaga samo dirkanje z ostalimi ljudmi na stezi, ko boš imel za sabo 100 simracing dirk, boš bolje vedel kaj pričakovat od drugih na stezi in kaj lahko ti v določenem trenutku narediš in kaj ne. 

 

Ta "racecraft" je velik bolj pomemben in tezje se ga je naučit kot hotlapanje... je pa pravi uzitek potem z nekom pelat 5 ovinkov vštric brez dotika. :) 

Link to post
Deli na drugih straneh

Po tem videu sodeč, boste nekateri res morali bolj spremljati dogajanje okoli sebe. Uporabo zunanje vzvratne kamere pa ne priporočam. Edino, kar se navadte uporabljat je F11 (virtualno vzvratno) ter stranske kamere (pogled levo/desno)

Link to post
Deli na drugih straneh

BISTVENO v prvem krogu (ali pa vsaj skozi prvih nekaj ovinkov), če vsaj malce sumite, da imate nekoga ali več njih okoli sebe:

DRŽITE SE SVOJE LINIJE! Ne spreminjati smeri. To pomeni, če ste na levi strani ostanite na levi vse dokler mislite, da je nekdo poleg vas. Ko boste šli (lahko vsaj malo) iz te skrajne leve smeri - bo buc! in konec.

Vem, da se je tega težko držati, ampak tega se je treba.

 

Na posnetku se lepo vidi, kako je (meni se zdi da Selčan - belo-sivi BMW) šel iz te linije. In kaj je sledilo? Točno to kar sem rekel.

NE SPREMINJATI SMERI! To je ZAKON, če se hočemo prekopati skozi prvi krog. Potem se pa itak naredi kolona in sta več ali manj vedno po dva skupaj za borbe, tisto je pa spet poglavje zase.

Pa brez zamere Selčan, da sem te omenil, ampak si bil šolski primer. Se vem, vsi delamo napake, tudi sam ne iztopam.

Link to post
Deli na drugih straneh

Dokler je virtualno vzvratno ogledalo tako slabo, je vzvratni pogled kar uporaben.

Pac se moramo tisti, ki nimamo triple screena, drugace znajt.

Drugace pa kar dobro odpeljano, glede na pomajkanje izkusenj. Pa se ostali so odletavali k muhe :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Dokler je virtualno vzvratno ogledalo tako slabo, je vzvratni pogled kar uporaben.

Pac se moramo tisti, ki nimamo triple screena, drugace znajt.

Drugace pa kar dobro odpeljano, glede na pomajkanje izkusenj. Pa se ostali so odletavali k muhe :)

 

Naštimajte si TIPKE - levo, desno in nazaj (ps: za nazaj je kombinacja levega in desnega pogleda skupaj). Lahko pa si za nazaj uštimate samostojno tipko!

Res vam dobo te tri tipke prišle prav, jaz osebno jih uporabljam že od panti veka - pridejo zelo prav v gneči. Ampak pozor: ne preveč dolgo časa gledati izven smeri naprej, ker potem ne vidite kaj se dogaja spredaj ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Bonča js ne vozim belosivega bmwja, ne vem sploh kok ti rata zamenjat če so napisana imena nad vozili.

 

Sicer pa tole dogajanje v ozadju, ni glih na nivoju ki bi si ga želel v naši ligi. Bo treba nardit kak tečaj za vse nove voznike, ker drugače bo tole vsako dirko crash fest.

Link to post
Deli na drugih straneh

aaaaa Hvala za video zdej pa vidm da sem biu jest kriv sory za tole sm pa mislu da je biu bozo kriv biu sm 100procenten da nimam ob boku nobenega ker ni kazalo nobene puštice bom mogu naštimat pogled v desno ... k drugače imam vse ogledala in spremljam dobro vse ampak tale je biu pa čist v mrtvem kotu

 Pri 11:55 se v ogledalu vidi kako sem trčil z gantarjem da ga je obrnilo a sem ga nato trčil še tako da ga je poravnalo in ga spustil pred sabo ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Bonča js ne vozim belosivega bmwja, ne vem sploh kok ti rata zamenjat če so napisana imena nad vozili.

 

Sicer pa tole dogajanje v ozadju, ni glih na nivoju ki bi si ga želel v naši ligi. Bo treba nardit kak tečaj za vse nove voznike, ker drugače bo tole vsako dirko crash fest.

 

Ups, nisem gledal povečano. Sem bil pa ziher da je avto tvoj - že od zadnjič. Resno. No, sem se zmotil, se oproščam, bil je Domen Grča-

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...