Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Na wireless furaš? 

 

Ja, druge izbire nimam.

Tle kjer živim, ima tip wireless, jst pa tisti usb ključ za wireless. To je to. Ampak sem opazu, da kdaj kar zgubi signal, pa ga resetiral (ključ) in dela.

Pomoje je blo to spet.

Še v dirki mi ni štelo enega kroga, sem bil kar 10. Damn wireless.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja wireless in online gaming ne gresta skupaj. Wireless sm slišal da je vem metalo že kdaj tut ko si mikrovalovko prizgal :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Na trening sem uletu brez kroga odpeljanega s tem avtom, tko da nisem niti vedel kaj naj pričakujem. Na treningu sem odpelu 3 hitre kroge, najboljši se mi zdi 1.59.4 (2. mesto). En je šel 1.58.6 in se mi je zdelo da je za pop. hiter.

No potem na qualifikacijah sem dodajal temo, in izboljševal čase iz kroga v krog. Janko je celo naredu 1.57 in se mi je zdel neulovljiv, nakar sem odpelu če malce hitreje od njega (1.57.6 in še 1.57.3), amapk ravno pred tem najboljšim časov je Janko naredu 1.56.9 (zakon čas, čeprav se bi ga dalo prehiteti).

V dirki pa zelo zanimive vožnje s časi krogov konstantnih 1.58, men se zdi da sem naredu celo 1.57. Sem pa vzel medium gume. Kaj pa vi fantje, ste vozili na soft?
Je pa res, da sem se proge s tem avtom šele učil, se bi dal se malce dodat.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...