Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

Sem probal danes Z4 in Mclarna po 2.mesecih ali malo več, pa mi je Mclaren defenitifno ljubši. Z4 je lažji za vozit in sem malo hitrejši. Mclaren pa je malo bolj živahen in zato bolj zanimiv. Sem se kar prav odločil. Po kakih 10 krogis sem naredil 1:43,8 v Imoli. Defenitivno se da hitreje :)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Ja ti pacek kr pod 1.44. Js se matram že lep čas da bi prišu pod 44 z bmwejem, vozim pa sam na osnovnem setupu.

 

 

update: sem si dal setup dol tak da mi manjka zdej še sam slabe 3 desetinke za pod 43 :D

Link to post
Deli na drugih straneh

maxl dej neki nared s tem urnikom men se skos s tem miksa no.. :(

mi je pa fajn tukaj dirkat, sami nadrkani dirkači, pa še prenose mamo. 

 

999433_263894853778346_2039360295_n.png

saj lah prestavmo za kaksne pol ure usaj, če ze tednov ne mormo (ali jih bomo morda moral zarad tega ker še ne bo mp) ?   :P

Link to post
Deli na drugih straneh

Ma sej gre. Morm met ABS na on, da mi ne blokira. Če mam pa na off morm met pa brake bias na 63, kar je pa preveč nazaj in mi avto zmer odnese na zaviranju. TC bi lahk izklopu ampak na medium gumah je zelo težko tišat. Na soft gumah se da TC vozit prvih 4 kroge, potem me pa začne odnaša pri pospeševanju. Sem pa brez TC naredu 1:43,5 na Soft gumah.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ko furam brez pomoči imam tudi jaz probleme z lovljenjem,sploh iz one zadnje šikane in si ne morem privoščiti,da bi ga tako tiščal,kot ga ti na posnetku,me takoj odnese :D Sedaj ko bom imel dopust,si bom končno malo privoščil in potreniral. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Lepo pelješ res  [ok]  Samo s takim pogledom ne morem vozit je preveč nizko.

 

Glede šikane pa res obvladaš. Moraš res zavit v njo in ravno ko prideš čez prvi robnik in si na sredini - bum volan v levo. Itak treba nekaj vaje da dobiš pravi timing!

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...