Skoči na vsebino

Nastavitve volana


mAxL

Recommended Posts

On 9. 3. 2020 at 19:58, DarkSide je napisal:

Kako naj na G29 nastavim zavijanje. Volan je trd. A v igri kar nekaj po svoje 

Premalo informacij za kak nasvet. 

Volan, nov-star?

Si ga pred tem že uporabljal? 

Imaš naložene gonilnike-posodobljene?

Pri kateri igri ti dela težave? 

Če z volanom ni kaj narobe, pol poglej za zadnjo verzijo posodobitev. Volan nastavi v nastavitvah volana in pol še poglej v nastavitvh posamezne igre.

👍

 

Link to post
  • 2 months later...
  • Odgovori 137
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ti imaš g27 tako kot jaz ti bom zraven napisal še svoje nastavitve   1a- splošna moč volana in efektov (60) 1b- koliko tresljajev bo volan izpustil da ne bo preveč ropotanja (0) 1c- koliko boš čut

Sem komplet na novo nastavil volan (kdo bi si mislil, centering spring ni v redu, sploh ne na 100% .....kot da ne bi mel ffbja, zdaj je čisto drugače).   S temi nastavitvami sem kar zadovoljen sedaj

To je rezanje FFB efektov.   Predstavljal si, da ima tvoj FFB motorček moč 100 enot. Če si nastaviš moč previsoko, motorček porabi v ovinku 85 enot, ko ti zavijaš po gladkem asfaltu v ovinek. Če pov

volan star dobro leto, kupljen rabljen. V euro Truck Simulator gre vse ok, je volan dovolj trd in se da zavijat. Medtem ko v Asseto Corsa je pa kar problem. Je še trši, nima možnosti (ali pa ne znam) izklopiti tale feedback ob trku ipd. in je kar težko vozit.

Nekaj vem, da sem se  igral in izklopil tale feedback. Ampak kaj ko se potem ne vrne v center.

Za začetek bi raje videl, da imam izklopljeno in bi potem počasi vklapljal. Pa vsaj recimo kdaj do poznih večernih ur če igram, da ne ropota ravno po hiši. Trenutno rešeno tako, da sploh ne igram :D

Link to post

To samo znižaj v AC nastavitvah GAIN na ene 30% namesto na 100% pa bo.  

OPTIONS -> CONTROLS 

Uredil - PEK
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...