Skoči na vsebino

Nastavitve volana


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 137
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ti imaš g27 tako kot jaz ti bom zraven napisal še svoje nastavitve   1a- splošna moč volana in efektov (60) 1b- koliko tresljajev bo volan izpustil da ne bo preveč ropotanja (0) 1c- koliko boš čut

Sem komplet na novo nastavil volan (kdo bi si mislil, centering spring ni v redu, sploh ne na 100% .....kot da ne bi mel ffbja, zdaj je čisto drugače).   S temi nastavitvami sem kar zadovoljen sedaj

To je rezanje FFB efektov.   Predstavljal si, da ima tvoj FFB motorček moč 100 enot. Če si nastaviš moč previsoko, motorček porabi v ovinku 85 enot, ko ti zavijaš po gladkem asfaltu v ovinek. Če pov

  • 1 year later...

Ne vem, če znam vprašat? Za Lotusa 49 se verjetno volan obrne manj kot za Abarth-a npr. Kera nastavitev je to in ali se da nastavit, ko si v igri? Včeraj sem namreč Lotusa 49 vozil, pa mi volan, ko sem ga obrnil 40 stopinj v desno npr. ni zaznal nič?

Link to post

a volan v igri se ti je obrnil sinhrono s tvojim volanom? kolk maš pa naštiman v igri/profilerju? se mi pa zdi, da bi ti rabil bolj "steering lock" nastavitev, kot wheel rotation..

Link to post
  • 4 months later...

Imam volan Logitech MOMO Force, kakšne nastavitve naj uporabim v igri, trenutno je preveč občutljiv in nimam občutka za avto, rabil bi bolj gladko, manj občutljivosti. 

Ali je edina opcija da kupim 900 stopinjski volan. 

Hvala za pomoč.

Link to post
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...