Skoči na vsebino

Sean Edwards - Memorial race 29.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 187
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HVALA VSEM ZA UDELEŽBO! 25 VOZIL NA ŠTARTU, TEGA ŽE DOLGO NISMO VIDELI! Upam da ste se navadili na avte ter spoznali progo Bo v prihodnje sigurno še kakšna dirka s tem modom, pa tudi na tej progi

Samo ena slika, da se vidi za koga smo dirkali

Ufff kaj naj rečem res nebi mogel pričakovat boljše dirke. Nekaj časa sem držal Luko nazaj, ampak me je kmalu prehitel potem pa sem kar obdržal stik. V 2. krogu je Mitja žal naredil napako kot je rekel.

Nato pa fajt proti Luki zadnja 2 kroga ali 3. Zadnja dva kroga sva se mislim da 4-krat prehitela. Luka je med enim od prehitevanj v zadnjem krogu naredil napako in se obrnil, tako da sem praktično imel zmago v žepu ampak mi je padla koncentracija in sem v zadnjem delu izgubil vso prednost.

Nato pred zadnjo ravnino sem spustil Luko predse v upanju da ga dobim nazaj na ravnini ampak se je Luka tudi malce upočasnil tako da sem ga prezgodaj prehitel in me je dobil nazaj :D

Mislim res dostojna dirka, poglejte si replay zadnja 2 kroga med nama. Mislim da Sean ne more biti razočaran :)

Hvala za organizacijo, odlično speljano.

Bravo Luka za zmago! [ok]

Link to post

Odlicna dirka. start iz 3. pozicije je bil tezek, zelo tezko je za nekom vozit v razmaku manj kot 1 sek z tako hitrostjo, res noro. Nekako uspel prit mimo Jocota, in potem napad na Mitjo. Nazalost sva se malo dotaknila pred prvim ovinkom, skoda da je Mitja obstal v pesku in s tem brez boja za zlato. No, jaz sem mel malo vec srece in se uspel pobrati z minimalnim zaostankom. Spet na polno dirkam, 1x me odnese ornk v zid sem razbil skor cel avto. Do zacetka zadnjega kroga spet ujamem vodilnega, super fajt., Majhen dotik v zadnjem krogu pri vhodu v stari del proge sm zgubil zadnji oprijem in skoraj 5 sek. Seveda zadnji krog spet na polno dirkanje, se pred dolgo ravnino pridem v vodstvo nakar si poziciji se enkrat izmenjava. Iz zaveterja potem pripravim napad in ga uspešno izpeljem v zadnjem sklopu ovinkov. Odlicno dirkanje, na meji norosti. :D Hvala organizatorju, Jocotu in Mitji za to nepozabno dirko.

R.I.P. Sean

Link to post

Fajn vas je gledat aliene tam spredaj. [ok] Opažam pa, da ko pride do kvalifikacij zmrznem, ne zadanem več točk zaviranja, ne pospešujem vredu iz ovinka, da o dirki sploh ne govorim. Na štartu ratam tak živčen da sem pozabil dati v prvo prestavo, posledično zamudil štart, v štartni ravnini nevem zakaj zavil malo na desno v ograjo. Potem ko sem se znebil gužve, je nekako šlo do 2 sektorja, kjer sem ujel nekoga, seveda spet ista pesem, nikakor uredo pelat. Kukr pride do tega da morm za nekom peljat ali nekdo vozi za mano, zmrznem :| Ko se me je tisti pred mano znebil je spet nekako šlo, potem pa na koncu tadolge ravnine pri downshiftanju ta stari volan ''zajebe'' in zazna 2 downshifta v enem pritisku [wall] in je šel motor [iz]

Link to post

Še mal da pokomentiram....

Q: Slabo, zmotil me je Čolak ko sem vidu 1 30, sam ja whatevr :D in sem šel malo po steni, ni bil najboljši krog 8 38.....

R: Dober štart, potem pa v četrtem ovinku me je Eržen malo potrolal, čutil sem furijo :D :D, zato sem mu v naslednjem ovinku hotel vrniti na isto foro, ampak mogoče sem pretiraval in ga je posledično zavrtelo. Se opravičujem in upam da se ne bo več zgodilo, vsekakor ni bilo namenoma! He's a better driver, I admit :)....anyway :)

Pol je šlo zelo v redu, kmalu sem prehitel Čolaka, ki je na enemu ovinku malo zdrsnil, a nato mi je sledil Glavač, kot nora sva se dajala 2 kroga, prišel je mimo pred zadnjim ovinkom po ravnini in se razbil na mojo srečo, ker je bil hitrejši......nadalje sem branil prednost pred Čolakom, uspešno, vse kroge pa sem odpeljal znotraj 2 sec kot najbolj konstanten možicelj :D......dobra dirka

Čestitke še enkrat alienom! :)

Lp

Link to post

Hudo :D

No Bonča zdaj vidiš zakaj si letel...zavil si v Luko potem pa vse drugo krivo :)

Vidim da so bili boji povsod, ne samo med prvimi tremi [ok]

EDIT: Se opravičujem, po ogledu posnetka vidim da te je Luka malce odrinil(tam na bremzanju v 1. ovinek). Side by side racing incident :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...