Skoči na vsebino

Sean Edwards - Memorial race 29.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 187
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HVALA VSEM ZA UDELEŽBO! 25 VOZIL NA ŠTARTU, TEGA ŽE DOLGO NISMO VIDELI! Upam da ste se navadili na avte ter spoznali progo Bo v prihodnje sigurno še kakšna dirka s tem modom, pa tudi na tej progi

Samo ena slika, da se vidi za koga smo dirkali

HVALA VSEM ZA UDELEŽBO! 25 VOZIL NA ŠTARTU, TEGA ŽE DOLGO NISMO VIDELI!

Upam da ste se navadili na avte ter spoznali progo :) Bo v prihodnje sigurno še kakšna dirka s tem modom, pa tudi na tej progi :)

Vse čestitke najhitrejšim, sploh Luki, Jocotu ter Mitji :)

Jerič, na "moje" dirke ne rabiš več hodit. VEDNO so problemi s tabo, samo pizdiš se, vse ti crkne, pol je pa server kriv pa ne vem kdo še. Če bi bla težava s serverjem bi imelo težavo 25 ljudi, ne pa samo ti. In če misliš samo kritizirat vedno - naredi prosim ti eno dirko, da vidimo ;)

Link to post

Tomaž napiši kdo, ne kar pisat, jaz nisem nikogar stolkel. Jerič si zgleda samo ti imel lost connection.

Do zdaj bi se vsi lahko navadili že prej pridet sprobat pa verjetno ne bi bilo težav.

Glede dirke je pa tako, da glede ne nepozanavanje predvsem druge polovice steze se nisem niti pretirano boril.

Čestitke prvim, ki so res razred zase. Avto sem si pa tako večino sam razbil :D

Link to post

Nisem rekel da je server kriv, rekel sem samo da je šla povezava. Kaj je krivo ne vem, net mi je deloval ok, torej ali server, igra ali mod. Glede na to da se mi to NIKOLI ne dogaja, lahko predvidevam kje tiči zajec..

Imaš prav Skopušnik, ne rabim hodit več na dirke. Če se fura take podrte mode niti nima smisla (khm, prejšna dirka? Npr zakaj sem štartal na Nordu nekje zadaj z še dvema? Ja, vrjetno se mi samo blede).

Vse drugo dela ok, probleme imam samo tuki? In še 1x, nisem edini kateremu je zajebavalo. Sem pa edini ki pizdi, to pa.

Link to post

No da strnem...

Cool kvalifikacije, P1.

Dirka: potegnu s štarta, vodil skoraj 2 kroga (nekje vmes majhna napakica in oba Luka kakor Joco tik za njim sta se mi približala); prehiten po ravnini pred ciljem (še sedaj ne vem kdo je bil, samo najbrž je bil Luka). To sem tudi predvideval, da me bo na tisti ravnini, ampak sem že načrtoval napak nazaj. Kar mi je tudi uspelo, saj sem na cilji prišel že pred njega na zaviranju, nakar sva se v fazi zaviranja dotaknila (malce, nič kaj hudega), ampak mene je kar "odneslo" čez cestov pesek in malce sem celo taknil ograjo - in poškodoval avto. Komaj sem se skopal iz peska in se vrnil nazaj na progo na 3. mestu. Tako je tudi pstalo do konca. Avto mi ni šel več (po ravnini 12km/h manj:( ), tako da sem vedel, da vodilnih dveh ne morem več ujeti. Gonu sem pa kot norc s kripo, kolikor se je le dalo. Na koncu itak 3. mesto z kar majhnim zaostankom.

Eh, lahko bi bilo bolje.

Čestitke Luki in pa Jocotu - oba sta se odlično borila.

In pa organizatorju - vsaka čast, nič ni bilo zatikanja in se je dalo!! To je to!

Link to post

Imaš prav Skopušnik, ne rabim hodit več na dirke. Če se fura take podrte mode niti nima smisla (khm, prejšna dirka? Npr zakaj sem štartal na Nordu nekje zadaj z še dvema? Ja, vrjetno se mi samo blede).

LOL - podrte? Dej pazi malce kaj govoriš. Ne govori neumnosti in neresnic. Mod je zakon in DELA!

Link to post

EnduRacers res dela podrte mode ja ;) Kaj je bilo s prejšnjo dirko? A če ti mod ni všeč je pa podrt al kaj? Ne vem jst zakaj, očitno maš velke probleme.

Si pa edini ki mu vedno nekaj zajebava in ima vedno tolk za povedat da...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...